ساخت تابلو تبلیغاتی با کمترین هزینه

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اگر نیاز دارید که یک پیام کتبی را به مشتریان یا همکاران خود ارسال کنید، یک علامت می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد. شما مجبور نیستید پول زیادی را برای تابلوها خرج کنید. ایده‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای نمایش خلاقانه پیام‌های خود استفاده کنید.

advertising billboard making0

 

اگر کسب‌وکار شما حالتی روستایی دارد یا فقط می‌خواهید یک تابلوی کلاسیک در اطراف کسب‌وکارتان داشته باشید، می‌توانید چند پالت چوبی را به هم بچسبانید و سپس پیام خود را در قسمت جلویی آن نقاشی کنید.

-تابلوی تخته‌سیاه: تخته‌های سیاه نشانه‌های تجاری عالی را ایجاد می‌کنند، زیرا می‌توانید پیام را مرتباً تغییر دهید و حتی برخی از عناصر هنری را اضافه کنید. این چیزی است که می‌توانید بخرید و سپس سفارشی کنید، یا با استفاده از رنگ تخته گچی خودتان آن را بسازید.

 -بنر پارچه‌ای: پیامی را روی پارچه نقاشی یا بدوزید و آن را در محل موردنظر خود آویزان کنید. شما حتی می‌توانید با ایجاد یک‌شکل پرچم برای نشانه خود، حال و هوای کلاسیک یا قدیمی را تبلیغ کنید. برای پیام‌های کوتاهی که می‌خواهید واقعاً متمایز شوند، حروف مقوایی یا چوبی را بارنگ یا حتی چراغ‌های رشته‌ای سفارشی کنید.

 -تابلو روی تجهیزات: آیا می‌خواهید علامت شما واقعاً با جو کسب‌وکار شما مطابقت داشته باشد؟ آن را روی چیزی که هرروز استفاده می‌کنید نمایش دهید. برای رستوران‌ها، می‌توانید پیام‌ها را روی بشقاب‌ها یا بشقاب‌ها نقاشی کنید.

-می‌توانید از طناب برای املای یک کلمه یا عبارت کوتاه استفاده کنید و سپس آن طناب را به تخته یا دیوار وصل کنید. این می‌تواند به‌ویژه برای مشاغلی با فضای روستایی یا دریایی مفید باشد.

 -تابلوهای نئون برای ظاهری چشم‌نوازتر: می‌توانید سیم نئون را بارنگ خاصی خریداری کنید، سپس آن را طوری تنظیم کنید که یک کلمه یا عبارت را بنویسد تا پیام شما روشن شود.

 -پنجره نقاشی شده: اگر می‌خواهید پیام شما از چندین زاویه قابل‌مشاهده باشد، می‌توانید از مقداری رنگ قابل شستشو استفاده کنید و آن را مستقیماً روی ویترین فروشگاه خود اضافه کنید یا از مقداری شیشه بازیافتی برای ایجاد تابلوهای داخلی استفاده کنید.

 -تابلو قاب شده: یک گزینه کلاسیک‌تر، می‌توانید به‌سادگی تابلویی را روی کاغذ بکشید یا نقاشی کنید و سپس آن را به قاب متناسب با سبک کسب‌وکار خود اضافه کنید و آن را مانند یک قطعه هنری آویزان کنید.

 -تابلوی درگاه آویزان برای نشانه‌های کوچکی که می‌خواهید برجسته شوند، یک براکت به دیوار بیرون درب وصل کنید و سپس یک تابلوی کوچک نقاشی شده با دست که زیر آن آویزان است، اضافه کنید. علامت پروژکتور نور برای نشانه‌ای که واقعاً کسب‌وکار شما را روشن می‌کند، یک استنسیل کوچک از پیام خود ایجاد کنید که می‌توانید آن را در اطراف یک آباژور قرار دهید. سپس هنگامی‌که نور را روشن می‌کنید، سایه‌های ایجادشده توسط آن شابلون باید پیام شما را بر روی دیوار مجاور پخش کند.

 -برای املای یک عبارت کوتاه، می‌توانید یک بنر با پارچه و روبان ایجاد کنید، سپس روی هر بنر یک حرف‌اضافه کنید.

 -تابلو کاشی دستمالی: همچنین می‌توانید کاشی‌های Scrabble را که پیام شما را هجی می‌کنند، روی تخته‌ای که می‌توانید در نمایش قرار دهید، وصل کنید. اگر می‌خواهید نمایشگر بزرگ‌تری ایجاد کنید، از چوب برای بازسازی ظاهر کاشی‌ها استفاده کنید، اما روی حروف خود نقاشی کنید.

 -تابلوی بوم: بوم یک ماده محبوب برای نقاشی و هنر است. بنابراین اگر می‌خواهید با استفاده از آن تابلویی ایجاد کنید که شامل عناصر هنری زیادی باشد و سپس آن را همان‌طور که با آثار هنری انجام می‌دهید آویزان کنید.

-تابلوی عتیقه: برای مشاغلی که حال و هوای قدیمی یا عتیقه دارند، به یک فروشگاه عتیقه‌فروشی بروید تا تابلوهای قدیمی، بشقاب‌ها یا سطوح صاف دیگر را پیدا کنید. سپس می‌توانید روی سطح را بکشید یا رنگ کنید و پیام خود را به آن اضافه کنید.

 -تابلو علامت: اگر می‌خواهید علامتی در خارج از کسب‌وکارتان نمایش داده شود، می‌توانید با چسباندن دوتخته به یکدیگر و قرار دادن آن‌ها در مقابل یکدیگر، علامت قاب خود را بسازید.

-تابلو حروف مقوایی: می‌خواهید یک حس بسیار تزئینی یا زنانه برای علامت خود داشته باشید، از حروف مقوایی یا چوبی استفاده کنید و مقداری فوم به داخل آن اضافه کنید تا بتوانید گل‌ها را در مرکز هر حرف محکم کنید.

- تابلو گیاهان زنده: برای ظاهری طبیعی‌تر، یک تابلو گیاهان زنده ایجاد کنید که شامل گیاهان کم نگهداری مانند ساکولنت ها در داخل حروف سه‌بعدی باشد.

 -تابلوی مواد بازیافتی برای کسب‌وکارهای دوستدار محیط‌زیست: به زباله‌دانی یا بازار دست‌فروشی بروید تا موادی پیدا کنید که بتوانید به آن‌ها جان تازه‌ای بدهید. آن موارد را در امتداد دیوار خود بچینید تا یک کلمه یا عبارت کوتاه را ایجاد کنند و آن‌ها را با براکت یا قلاب دیواری وصل کنید.

advertising billboard making

 -حروف بادکنکی اگر می‌خواهید یک تابلو موقت برای یک رویداد یا تبلیغات ایجاد کنید، یک دسته بادکنک تهیه کنید و آن‌ها را به شکل کتانی مرتب کنید.

-تابلو تاج گل: برای نمایش علائم کوتاه روی در یا ورودی، می‌توانید یک تاج گل تزئینی برای فصل ایجاد کنید و سپس یک بنر کوچک در جلوی آن قرار دهید که حاوی پیام شما است.

 -تابلو فرش درب: حتی می‌توانید یک تشک ساده برای درب بخرید و از شابلون‌ها و اسپری رنگ استفاده کنید تا پیام‌های مرتبطی را برای افراد ارسال کنید تا در هنگام ورود آن‌ها را بخوانند.

 -نقاشی دیواری درنهایت: حتی می‌توانید تابلوها را مستقیماً روی دیوارهای کسب‌وکار خود نقاشی کنید. البته، این باید چیزی باشد که برای مدت طولانی قصد نمایش آن رادارید. همچنین ایده خوبی است که ابتدا تابلو را ترسیم کنید تا بدانید که قبل از انجام کار از ظاهر آن خوشتان می‌آید.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.