فصل کاری تابلوسازان و چالش های مختلف این صنعت

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوسازی حرفه‌ای هست که در تمام فصول سال به‌صورت کم‌وبیش فعالیت دارد و جزو فنون و مشاغل فصلی نیست. ولی بیشترین استقبال از تابلوهای تبلیغاتی در فصول پاییز و زمستان است. درخواست خرید کلیه تابلوهای تبلیغاتی در این فصل بسیار بیشتر از فصل بهار و تابستان است. برخی از افرادی که درزمینهٔ تابلوسازی فعالیت دارند در فصول بهار و تابستان به حرفه دیگری می‌پردازند و در فصل پاییز و زمستان سراغ این رشته می‌روند. تابلوسازی حرفه‌ای هست که فعالان رشته‌های مختلف نیز می‌توانند به آن ورود کنند. کسانی که درزمینهٔ چاپ و تبلیغات کار می‌کنند، فعالین حوزه الکترونیک و برق و حتی کامپیوتر به دلیل نزدیکی با این شغل می‌توانند وارد این حرفه شوند و در این زمینه فعالیت داشته باشند.

 به‌سختی می‌توان مراکز تابلوسازی یافت که به‌صورت اختصاصی و تنها درزمینهٔ تابلوسازی فعالیت داشته باشد. به دلیل وجود واسطه‌ها و افراد مختلف و با تخصص‌های مختلف  در این صنعت، کسب‌وکار در این صنعت با چالش‌های بسیاری در ایران روبرو بوده است. چک‌های برگشتی و کارهای نامرغوب انجام‌شده  برای مشتری ازجمله چالش‌های اصلی این صنعت محسوب می‌شوند.

متأسفانه بسیاری از افراد تازه وارد در این حرفه برای گرفتن کار از مشتری  قیمت‌های غیراصولی و غیر کارشناسی و پایینی  به مشتریان ارائه می‌دهند. ازاین‌رو برای به‌صرفه بودن تابلو از قطعات نامرغوب و ارزان‌تری  استفاده می‌کنند و بعد از نصب تابلو خدمات پشتیبانی مناسبی به مشتری ارائه نمی‌دهند. تابلوسازی مکاترونیک مرکز تابلوسازی هست که در کلیه فصول سازی به‌صورت تمام‌وقت و حرفه‌ای در خدمت مشتریان عزیز است.

خرید تابلو تبلیغاتی از مراکز تخصصی و معتبر می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ای برای خرید این محصول پرزرق‌وبرق باشد.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.