قانون 7 در بازاریابی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اگر بازاریاب هستید به‌احتمال‌زیاد قانون بازاریابی هفت را می‌دانید - یک مصرف‌کننده باید هفت بار در معرض یک پیام قرار گیرد قبل از اینکه برای خرید متقاعد شود و تصمیم بگیرد. بدترین کاری که می‌توان در سناریوی تبلیغات در فضای باز انجام داد، افزایش تعداد صفحه‌ها یا نقاط صرفاً برای اجبار بیشتر در معرض دید قرار گرفتن است. سؤالی که در اینجا پرسیده می‌شود این است که چگونه می‌توان درنهایت اثربخشی و تعامل، ارتباط با مخاطب را افزایش داد بدون اینکه مخاطبان هدف شما بیش‌ازحد در معرض پیام‌های مشابه قرار گیرند. اول‌ازهمه، توجه به این نکته مهم است که بیلبوردهای تبلیغاتی دیجیتال و بیلبوردهای تعاملی دیجیتال یکسان نیستند. هنگام در نظر گرفتن تفاوت‌های بین این دو، اصطلاحات استاندارد رسانه OOH، بیلبوردهای تعاملی دیجیتال را به‌عنوان جایگزین‌های تبلیغاتی تعریف می‌کند که روابط پویا، صمیمی و طولانی‌مدت برند را با مصرف‌کننده ایجاد می‌کند.

 یکی از نمونه‌های تخصصی نحوه انجام این کار از طریق کمپین بیلبورد دیجیتالی NCDV علیه خشونت خانگی بود.

 این آگهی متکی بر این بود که هرروز مسافران ایستگاه یوستون در معرض یک آگهی دیجیتالی مردی قرار می‌گرفتند که بر سر یک زن جیغ می‌زد. سپس از مخاطبان خواسته شد تا به وب‌سایت NCDV وارد شوند تا عملاً مرد را دور کنند. همچنین می‌توانستند تصویر او را در ایستگاه که در زمان واقعی کشیده شده است ببینند. اهداف اصلی رسانه OOH، به حداکثر رساندن تأثیر و انتقال پیام یک برند است.

مهم است که مشتری از درهم‌وبرهمی تبلیغات متمایز شود. بسیار مهم است که کمپین‌های بیلبورد دیجیتالی که بر روی تعامل با مخاطب تمرکز کنند. بیلبوردهای تعاملی این توانایی رادارند که به مخاطبان اجازه دهند تجربیات شخصی خودشان را به هم متصل کنند و زمانی را از روز خود صرف کنند تا تلاش کنند و با تبلیغ شما درگیر شوند. به‌طور خلاصه، اگر تبلیغ شما این قدرت فوق‌العاده را دارد که یک مسافر شلوغ را از برنامه خود دور کند و با پیام تبلیغاتی بیلبورد دیجیتالی شما ارتباط برقرار کند، احتمالاً شانس بسیار خوبی وجود دارد که ابتدا تبلیغ شمارا به خاطر بسپارد.

دنیای گسترده ابعاد رسانه OOH و فناوری نوآورانه همیشه در حال رشد است، بنابراین راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با موفقیت به مخاطبان هدف، فراتر از اشتراک‌گذاری پیوندهای وب‌سایت، دسترسی پیدا کنید. کدهای QR همیشه یک روش محبوب و مؤثر برای ترغیب مخاطبان به تعامل با برند پشت صفحه‌نمایش دیجیتالی بیلبورد بوده است. در اخبار دیگر، کدهای RFID نیز به‌طور فزاینده‌ای توسط بازاریابان بیلبورد دیجیتال رسانه OOH مورداستفاده قرارگرفته‌اند.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.