لایت باکس

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوهای لایت باکس دقیقا شبیه تابلوهای فلکسی smd خور هستند.با این تفاوت که چاپ لایت باکس به صورت طلق است .این تابلو ها کیفیت بسیار بالایی دارند.فریم این تابلوها به گونه ای ساخته می شود که مصرف کننده به راحتی می تواند چاپ ها را عوض کند.یکی از موارد پراستفاده این تابلوها در ایستگاهها و قطارهای مترو می باشد.

 در حال حاضر قیمت این تابلوها بسیار بالاست از این رو بسیاری از علاقه مندان به این تابلو به استفاده از تابلو فلکسی روی آورده اند.به دلیل گرانی این تابلو اغلب شرکت ها و سازمان هایی نظیر شهرداری و.. که توانایی مالی بالایی دارند از این تابلوها استفاده می کنند.لایت باکس ها جزو تابلوهای لوکس هستند.به دلیل چاپ بسیار با کیفیت لایت باکس ،از این تابلو به عنوان قاب عکس نیز استفاده می شود.البته این تابلوها پیچیدگی های خاصی دارند و به راحتی نمی توان در اموری نظیر عکاسی از آن استفاده کرد و نیاز به مهارت بالایی دارد.

به دلیل محدود بودن اندازه چاپ ،در چاپ های بزرگ باید از دو یا چند تیکه استفاده کرد که این کار کیفیت تابلو را به طرز چشم گیری کاهش می دهد؛از این رو این تابلوها در سایزهای بزرگ ساخته نمی شوند.بزرگترین اندازه ای تابلو لایت باکس یک تیکه  در سایز 180 در 120 سانتیمتری می باشد که یک ورق کامل می باشد.

lightbox

لایت باکس کنترل دار با 16 رنگ

لایت باکس های کنترل دار 16 رنگه از از محصولات جدید تابلوسازی مکاترونیک در زمینه لایت باکس است.این لایت باکس ها 16 رنگ مختلف را پشتیبانی می کنند. به این صورت که کاربر می تواند با استفاده از کنترل رنگ لایت باکس را به رنگ دلخواه تغییر دهد.بر روی کنترل لایت باکس هر 16 رنگ مختلف وجود دارد و کاربر با فشار دادن دکمه مربوط به هر رنگ تابلو را به رنگ دلخواه در می آورد.لایت باکس با رسیوری که بر روی آن نصب است دستورات را کنترل دریافت کرده و اجرا می کند.

خصوصیت جذاب دیگری که این لایت باکس ها دارند این هست که این لاست باکس ها می توانند به صورت فلشر روشن و خاموش شوند و در هربار روش و خاموش شدن رنگی جدیدی را نمایش دهند.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.