محدودیت‌های طراحی تابلوهای تبلیغاتی در ایران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوسازان در ایران برای طراحی تابلوهای تبلیغاتی با محدودیت‌هایی روبرو هستند. این محدودیت‌ها در بیشتر درزمینهٔ های فرهنگی و سیاسی است. برای درج تصاویر زنان در بیلبوردهای تبلیغاتی در ایران باید با رعایت کامل موازین حجاب باشد. همچنین به دلیل وجود محدودیت‌هایی در ارائه برخی کالاها عملاً نمی‌توان آن کالاها و خدمات را در بیلبوردها ارائه کرد.

البته این محدودیت‌ها تنها در ایران نیست و برخی از کشورها محدودیت‌هایی در این زمینه وجود دارد. بااین‌وجود تابلوسازان می‌توانند با طراحی خلاقانه این خلع را برطرف کرده و تابلوهایی جذاب عرضه کنند.

 

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.