مسئولیت پذیری در ارائه خدمات تابلوسازی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای هر کسب‌وکاری مسئولیت‌پذیری و انجام صحیح و کامل امور است. در تابلوسازی نیز مسئولیت‌پذیری از اهمیت بالایی برخوردار است. تابلوساز باید توجه داشته باشد که مشتری با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور و سختی‌های کسب‌وکار اقدام به پرداخت هزینه و سفارش تابلو تبلیغاتی می‌کند. ازاین‌رو باید رعایت کامل انصاف و جیب مشتری را در نظر داشته باشد. تولید تابلوی استاندارد و باکیفیت دیگر گزینه‌ای هست که تابلوساز باید آن را به‌صورت درست و کاملاً صحیح انجام دهد.

استفاده از مواد اولیه فیک و نامرغوب نیز امری هست که تابلوساز هرگز نباید به انجام آن روی بیاورد. حتی اگر تولید تابلو استاندار به‌صرفه نباشد. گاهی مشتری تقاضای سفارش قیمت تابلو با مبلغ بسیار کم را دارد. در این موارد استفاده از مواد اولیه استاندارد و نامرغوب به‌صرفه نیست. در این شرایط بهترین کار این هست که سفارش مشتری را نپذیرید. برخی تابلوسازها در این شرایط سفارش مشتری را قبول می‌کنند ولی تابلو را با مواد اولیه نامرغوب و بی‌کیفیت تولید می‌کنند. تابلوساز باید یک چهارچوب برای خود تعریف کند به این صورت که تابلوی باکیفیت  تولید کند به صورتی که تابلو برای خودش به‌صرفه باشد.

یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف تابلوساز پشتیبانی شامل تعمیرات و خدمات پس از فروش است. به نظر ما درصورتی‌که کالای پشتیبانی و خدمات پس از فروش نداشته باشد اصلاً تولید آن اشتباه است. خدمات پشتیبانی شامل گارانتی و تأمین قطعات جزو لاینفک از پروسه تولید و فروش محصولات است که باید به‌صورت کاملاً اصولی و استاندارد انجام شود.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.