معرفی سه آگهی و بیلبورد زیبا و مؤثر در سال 2020

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در سال 2020 همه‌گیری covid همه‌چیز را دگرگون کرد. بااین‌حال، اگرچه همه‌چیز تا حد زیادی عجیب‌وغریب و ناخوشایند بود، خلاقیت صنعت تبلیغات محیطی در سراسر جهان درخشید. ما بیلبوردها و تبلیغات را دیدیم که ما را تحت تأثیر قراردادند، ما را به خنده انداختند، و به ما یادآوری کردند که همه ما در این دوران دیوانه کننده باهم بودیم و باهم از پس آن بر خواهیم آمد

در اوایل شروع همه‌گیری covid بسیاری از اعضای صنایع تبلیغاتی خیلی سریع ضربه خوردند. اما حتی در مواجهه با مشکلات، فعالین این صنعت دست‌به‌دست هم داد و کمپین‌های شگفت‌انگیزی را برای ارتقای روحیه جهان به راه انداخت.

در زیر نام سه بیلبورد و کمپین تبلیغاتی معروف در سال 2020 را ذکر می‌کنیم.

-کمپین Total Recovered تعداد افرادی که از COVID-19 بهبودیافته‌اند را در سراسر جهان نشان می‌دهد. در این بیلبورد از داده‌های بی‌درنگ از منابع اصلی، همراه باقدرت جذب خلاقانه هوشمندانه از برخی از ترسناک‌ترین کلمات مرتبط با کووید استفاده می‌شد تا پیامی امیدوارکننده را ارائه دهد.

-ارسال عشق: تصاویری از ارسال قلب با دست که نشان از فرستادن عشق است ازجمله زیباترین تصاویری هست که در تابلوهای تبلیغاتی درج شد. این تصاویر در سال 2020 بر صفحه‌نمایش‌های فراوانی در سراسر جهان نمایش داده شد. در کمپین #SendingLove مردم می‌توانند عکس‌هایی از خودشان بفرستند که در حال انجام دست‌های قلبی هستند، سپس کمک مالی خود را به صندوق جهانی واکنش همبستگی COVID-19 ارسال کنند تا عکسی از عکس خود را که در یک صفحه‌نمایش دیجیتال درجایی از جهان نمایش داده می‌شود، دریافت کنند. این کمپین چیز بامزه‌ای بود و ما خوشحالیم که به همان اندازه محبوب شد.

-کمپین متشکرم: هزاران کمپین بزرگ باهدف تجلیل از کارگران اساسی که جامعه را در طول سال جاری نگه داشتند، به راه افتاد و همه آن‌ها نیز شایسته قدردانی و تشکر بودند. مجموعه Outfront Media Canada این کمپین را با پیام‌های ویژه انجام داد و از افرادی که در انواع مشاغل مختلف کار می‌کردند به خاطر انجام تمام‌کارهایی مهمی که هرگز به آن‌ها فکر نمی‌کردیم تشکر می‌کرد. هم‌زمان کمپین‌های بسیار زیادی در سراسر کشورها و جهان برای تشکر از کاردهای درمانی به راه افتاد.

 

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.