مناسب ترین نوع تابلو تبلیغاتی چیست؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

چاپ فلکسی به دلیل دوام و قیمت پایین، مقرون‌به‌صرفه‌ترین گزینه برای تبلیغات داخلی و خارجی می‌باشد. فلکس ورقه‌های نازک ساخته شده از پلاستیک می‌باشد. با استفاده از چاپگرهای بزرگ طرح‌ها و نوشتارهای مختلفی را می‌توان بر روی، این ورق‌ها چاپ کرد. چاپ فلکسی با هزینه کم و کیفیت بالا انجام می‌شود. برای چاپ بر روی فلکسی از تکنیک چاپ CMYX استفاده می‌شود که رنگ‌های باکیفیت و روشن را ارائه می‌دهد. مواد چاپی که با استفاده از این روش ایجاد شده است در کنار کیفیت بالا، مقاوم در برابر محو شدن در شرایط آب‌وهوایی شدید هستند؛ بنابراین، تابلوهای ایجاد شده توسط چاپ فلکس را می‌توان به‌راحتی در بازه زمانی طولانی در فضای باز قرارداد یا برای اهداف تبلیغاتی در داخل فضاهای سربسته استفاده کرد.

 شما می‌توانید کسب‌وکار خود را برای مشتریان بالقوه با انواع رسانه‌ها و تکنیک‌های تبلیغاتی آماده کنید تا پیام خود را به مخاطبان خاص منتقل کنید. چاپ فلکس مزایای بی‌شماری در مقایسه با روش‌های چاپ سنتی دارد.

  • · می توان آن را به صورت عمده و با هزینه کم چاپ کرد.
  • · محصول نهایی دارای رنگ‌های باکیفیت و ماندگار است.
  • · مقاومت بالایی دارد.
  • · مواد اولیه چاپ به‌راحتی در دسترس است و گران نیست.
  • · استفاده از دستگاه‌ها آسان است و بنابراین، یافتن خدمات چاپ انعطاف‌پذیر در اطراف شما آسان است.

در زیر هر یک از خصوصیات تابلوهای فلکسی را تشریح می‌کنیم.

ارزان بودن

در جایی که هزینه‌های تولید برای رسانه‌های تبلیغاتی پیشرفته ممکن است مشاغل کوچک را متوقف کند، تابلوهای فلکسی گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات مشاغل کوچک می‌باشند. با وجود چاپخانه‌های دیجیتالی که خدمات چاپ بنر را در اکثر شهرها ارائه می‌دهند، بسیاری از صاحبان مشاغل می‌توانند بنرهای خود را با استفاده از ویرایشگرهای تصویر رومیزی و مجموعه‌های نشر رومیزی طراحی کنند و بنری با هزینه کمتر از روش‌های تبلیغاتی تهیه کنند.

هدفگذاری شده

استفاده از تابلو فلکسی یا سایر تابلوها این مزیت را دارد که می‌توان آنها را در مسیر دید مشتریان هدف قرارداد.

تکراری

 بنرها هر بار که دیده می‌شوند نام شرکت شما را تقویت می‌کنند. اگر بنری در یک منطقه پر رفت‌وآمد قرار گیرد، ممکن است چندین بار در روز به همان مشتری برسد. یکی که به‌صورت نیمه دائمی در پنجره یا مکان بیرونی نصب شده است ممکن است نام شرکت شما را تقویت کرده یا بر مشتریان بالقوه مشابه تأثیر بگذارد.

قابل استفاده مجدد

تابلوها و بنرهای فلکسی را می‌توان در مکان‌های مختلف استفاده کرد. این تابلوها را می‌توان به‌راحتی با تغییر و تعویض روکش برای کسب‌وکارهای دیگر استفاده کرد.

تاثیرگذار

یک طراحی خوب و خلاقانه می‌تواند تأثیر فراوانی بر مخاطبان داشته باشد. بسیاری از مردم به علائم توجه می‌کنند. هنگامی که با اصول طراحی که توجه مشتریان را به خود جلب می‌کند - مانند گرافیک، لوگو یا رنگ‌آمیزی قابل تشخیص و کپی مختصر - بنرهای فلکسی یک وسیله تبلیغاتی بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند.  

 

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.