مواردی که هنگام خرابی تابلو ال ای دی باید انجام دهید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درصد بالایی از تابلوهای تبلیغاتی موجود در بازار تابلوهای ال ای دی هستند. تابلوهای ال ای دی هرچند جذابیت فراوانی دارند آمار خرابی بالایی نیز دارند. در زیر چند راهکار کاربردی برای تعمیرات اولیه تابلو ال ای دی ذکرشده است.

1-برق را در همه‌جا چک کنید: چک کنید که آیا برق به‌درستی به تابلو می‌رسد یا خیر. ایرادت و قطعی‌های مربوط به سیم و دوشاخه و پریز بسیار اتفاق می‌افتد. اگر آشنایی با سیستم داخلی تابلو دارید یک ولت‌متر بگیرید و بررسی کنید که آیا برق 5 ولت، 12 ولت و 110 ولت وجود دارد (این کارها بایستی توسط تکنسین و متخصصین برق انجام شود.)

 2-عکس گرفتن قبل از شروع: قبل از تغییر یا آزمایش از همه‌چیز از هر زاویه‌ای عکس بگیرید... وقتی سعی کنیم قطعات را دوباره کنار هم قرار دهیم، این بسیار مفید خواهد بود.

3- به داخل یا پشت تابلوی LED نگاه کنید، آیا منبع تغذیه‌ها به‌درستی به قطعات موردنظر متصل هستند؟ آیا منبع تغذیه‌ها سالم هستند؟ اگر ایرادی در این زمینه باشد منبع تغذیه باید تعمیر یا تعویض شود.

 6- آیا نرم‌افزار خود را بررسی کرده‌اید؟ شاید شما دستور SLEEP یا OFF فرستادید و هیچی مشکلی ندارد شاید برخی از دکمه‌های شما درست‌کار نکند. ایرادات کنترل از راه دور تابلو آمار بالایی دارند.

7-تماس با پشتیبانی: با نصاب و فروشنده تابلو تماس بگیرید.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.