نصب تابلو تبلیغاتی بر روی ماشین

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از کاربردهای خلاقانه‌ای در حوزه تبلیغات و تابلوهای تبلیغاتی، نصب تابلو تبلیغاتی بر روی بدنه بیرونی ماشین‌هایی نظیر وانت است. انجام این کار صاحبان کسب‌وکارها را قادر می‌سازد که به‌راحتی تابلو تبلیغاتی خود را در معرض مشتریان هدف قرار دهند و با شناسایی مکان‌های شلوغ و قرار دادن ماشین در این مکان‌ها تبلیغاتشان را در معرض دید عموم بگذارند. این روش تبلیغات به دلیل خاص بودن حتی می‌تواند بسیار تأثیرگذارتر از نصب تابلو به‌صورت ثابت باشد. یکی از مسائل اساسی در استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به این روش فراهم نمودن برق موردنیاز تابلو است. درصورتی‌که تابلو تبلیغاتی نصب‌شده از نوع تلویزیون شهری یا تابلو روان led باشد بایستی برق این تابلو توسط ژنراتوری که در محل مناسب در ماشین قرار داده می‌شود تأمین گردد. البته برخی تابلوهای چلنیوم و فلکسی که نیاز به برق ندارند یک گزینه مناسب برای استفاده به این صورت می‌باشند. استفاده از این روش دید بسیار خوبی دارد و حتی می‌توان تابلوهای تبلیغاتی را در کلیه بدنه‌های بیرونی ماشین نصب کرد تا از هر طرف دید داشته باشد.

نکته‌ای که در استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به این صورت وجود دارد حساسیت و ظرافت تابلوهای تبلیغاتی است که رانندگان این ماشین‌ها در هنگام رانندگی بایستی با درک این موضع بااحتیاط کافی هنگام رانندگی داشته باشند. صاحبان کسب‌وکارها با خرید یا اجاره این ماشین‌ها می‌توانند به‌صورت متمرکز و فعال اقدام به انجام تبلیغات نمایند.

 

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.