نصب تابلو تبلیغاتی در ارتفاع

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تابلوهای تبلیغاتی که در ارتفاع نصب می‌شوند خصوصیات خاصی دارند. ابعاد این تابلوها باید بزرگ باشد تا به‌راحتی قابل دید باشد. استفاده از این نور  روشنایی در این تابلوها امری لازم و ضروری است. همچنین می‌دانیم که در ارتفاعات بلند، جریان هوا و باد قوی‌تر است و ممکن است تابلو در اثر جریان باد کنده‌شده یا خم شود. ازاین‌رو هم در تولید و هم در نصب این تابلوها با تمهیدات خاصی اندیشیده شود.

در تابلوهایی که در ارتفاع پایین نصب می‌شوند لایه‌ای به‌عنوان کامپوزیت به‌صورت سرتاسری در زیر تابلو قرار می‌گیرد. در تابلوهای تبلیغاتی که در ارتفاعات بلند نصب می‌شوند به دلیل جریان هوا و وزش باد تابلو باید بر روی شاسی‌های آهن نصب شوند. این شاسی‌های یکسره نیستند و در چند ردیف بافاصله جوشکاری می‌شوند. شاسی‌های آهن به در چند ردیف جوش می‌خورند و تابلو بر روی این شاسی نصب می‌شوند. این روش ساخت و نصب تابلو باعث می‌شود که باد به‌راحتی از لابه‌لای آهن عبور می‌کند و فشاری به تابلو وارد نمی‌کند. این روش شاسی کشی آهن هرچند از نمای نزدیک تأثیر بدی روی ظاهر سایت دارد ولی از فاصله بالا ردیف‌های شاسی کشی دیده نمی‌شود و نگرانی از تأثیر بد آن بر ظاهر تابلو وجود نخواهد داشت.

این روش نصب تابلو دو مزیت اصلی دارد. مورد اول همان‌طور که در بالا ذکر شد در این روش  باد به‌راحتی از لابه‌لای تابلو عبور می‌کند و وزش باد باعث کنده شدن و پرت شدن تابلو نمی‌شود. مورد بعدی صرفه‌جویی بالا در هزینه تمام‌شده ساخت تابلو هست. همان‌طور که در بالا گفته‌شده تابلوهایی که در ارتفاع نصب می‌شوند سایز و اندازه‌های بزرگی دارند و استفاده از موادی نظیر کامپوزیت به‌صورت یکسره در پشت این تابلوها، هزینه تمام‌شده تابلو را به‌شدت افزایش می‌دهد. انجام آهن‌کشی در این تابلوها هزینه‌های تمام‌شده را به‌شدت کاهش می‌دهد.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.