پاور تابلو led

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پاور تابلو led تامین برق تابلو led را بر عهده دارد .این پاورها برق 220 ولت را دریافت می کنند و آن را تبدیل به برق با ولتاژهای پایین می کنند و برق را به تلویزیون شهری یا تابلوled می رسانند.ولتاز خروجی این پاورها 12 می باشد.همچنین این پاورها در انواع 5 آمپر، 10 آمپر،15 آمپر،20 ،30 آمپر و 33 آمپر موجود می باشند.در زیر تصویر 1 عدد پاور تابلو را مشاهده می کنید.

tabloravanled power

پاورهای تابلو تبلیغاتی تنها قطعه ای از تابلو هست که به صورت مستقیم با جریان برق 220 ولت در ارتباط است.پاور هر چند قیمت پایین تری نسبت به سایر قطعات دارد اما یکی از مهم ترین قطعات تابلو تبلیغاتی است.کارکرد نادرست پاور ممکن است باعث ایجاد مشکل در قطعات برقی تابلو و حتی سوختن این قطعات شود.این پاورها به طور متوسط هر 2 تا 3 سال یکبار خراب می شوند و نیاز به تعویض دارند .تعمیر این پاورها هم به لحاظ هزینه ای و هم به لحاظ کارکرد مقرون به صرفه نیست.

این پاورها برند خاصی ندارند .مهم ترین فاکتور در قیمت این پاورها میزان آمپر می باشد.هم اکنون در تاریخ 1400/02/11 قیمت این پاورها از 70 تا 200 هزار تومان می باشد.

این پاورها در کارهای دیگری نظیر نصب دوربین مداربسته نیز استفاده می شود واستفاده از آن  تنها مختص تابلو های تبليغاتی نیست .از این نوع  پاور می توان  برای تامین برق بسیاری از لوازم الکترونیکی استفاده کرد.

 تعویض پاور تابلو ال ای دی در محل

پاور از قطعاتی هست که در صورت خرابی نیاز به تعویض دارد.تعویض پاور تابلو تبلیغاتی در محل نصب تابلو انجام می شود.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک خدمات تعویض پاور تابلو ال ای دی را در محل انجام می دهد.

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.