پروژه های اخیر تابلو سازی مکاترونیک

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوسازی مکاترونیک اخیراً پروژه‌های بزرگی با همکاری شهرداری و سایر نهادهای دولتی در شهر تهران انجام داده است که در زیر به معرفی و توضیح برخی از این پروژه‌ها می‌پردازیم.

-کلیه تابلوهای تبليغاتی پارک‌سوار آزادی بعلاوه بوفه‌ها و سوپرمارکت‌ها و سایر مراکز در این منطقه توسط تابلوسازی مکاترونیک انجام‌شده است و مشتریان عزیز در صورت نیاز می‌توانند این مورد را از شهرداری و مدیریت منطقه استعلام نمایند. در این پروژه بیش از 50 مترمربع تابلو ال ای دی و تابلو چلنیوم  نصب‌شده است. فیلم‌ها و عکس‌های مربوطه را می‌توانید در اینستاگرام شرکت مشاهده نمایید.

-فروشگاه ایدئال سنتر یکی از فروشگاه‌های معتبر در سراسر کشور است که تابلوسازی مکاترونیک اخیراً تلویزیون شهری تمام‌رنگی و بسیار پیشرفته‌ای برای این شرکت طراحی و نصب‌کرده است. آدرس محل برای مشاهده حضوری تلویزیون در شهرک صنعتی چهاردانگه و روبروی بانک انصار است.

-مرکز خرید پرواز یکی از مراکز خرید بسیار معتبر در منطقه سعادت‌آباد تهران است که تابلوسازی مکاترونیک تلویزیون شهری p4 باکیفیت بسیار بالا در این منطقه نصب‌کرده است. متراژ تلویزیون موردنظر 18 متر است و در میدان بهرود، روبروی هتل اسپیناس پالاس واقع‌شده است.

-پروژه دیگری که به لحاظ ابعاد قابل‌ذکر است پروژه‌ای در شهر قم، منطقه حسن‌آباد است که تابلو تبليغاتی led با متراژ 24 مترمربع برای تالار بهاران به مدیریت آقای رحمتی نصب‌شده است.

-تابلوی تالار پذیرایی زمرد در زمین کارگران تهران

-سه عدد تابلو led بزرگ تک‌رنگ به‌صورت پیام‌نما برای دانشگاه علم و فرهنگ

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.