پرژکتور تابلو تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همان‌طور که می‌دانید برخی از تابلوهای تبلیغاتی دارای روشنایی هستند و برخی روشنایی ندارند. در تابلوهایی که قابلیت روشنایی ندارند، برای دید مناسب در شب بایستی روشنایی موردنیاز تابلو تبلیغاتی فراهم گردد. فراهم کردن روشنایی و نورپردازی محیط از امور مهمی هست که باید دقت کافی در انجام آنش شود. این روشنایی را می‌توان توسط وسایل مختلفی ایجاد کرد. یکی از مهم‌ترین تجهیزات برای ایجاد روشنایی و نورپردازی محیط، استفاده از پرژکتور است.

roshanayee

پرژکتورها قابلیت ایجاد نور در محیط‌های بزرگ رادارند. پرژکتورها می‌توانند ابعاد محیط را به‌صورت یکنواخت پوشش دهند. بالطبع در صورت روشن بودن محیط تابلو تبلیغاتی نیز قابل‌رؤیت خواهد بود. بااین‌حال برای ایجاد روشنایی در تابلو تبلیغاتی صرفاً روشن بودن محدوده نصب تابلو کفایت می‌کند. ازاین‌رو استفاده از پرژکتورهای کوچک و یا لامپ‌های ال ای دی کوچک می‌تواند روشنایی محیط را تأمین کند.

اما در استفاده از روشنایی بایستی ملاحظاتی را در نظر گرفت. در زیر این ملاحظات را ذکر می‌کنیم.

-کم‌مصرف بودن روشنایی: روشنایی مورداستفاده در زمان‌های طولانی از شبانه‌روز روشن خواهد بود. این امر می‌تواند هزینه هنگفتی برای مشتریان به بار بیاورد. ازاین‌رو استفاده از روشنایی هم کم‌مصرف برای نورپردازی توصیه می‌گردد. استفاده از روشنایی‌هایی باقابلیت کار باانرژی خورشیدی می‌تواند هزینه انرژی را به صفر برساند. این تجهیزات روشنایی می‌توانند روزها انرژی موردنیاز خود را از خورشید دریافت و ذخیره کنند و در طول شب از آن استفاده کنند.

-مقرون به‌صرف بودن: مشتریان تابلو هزینه زیادی بابت ساخت تابلو پرداخت می‌کنند. هزینه‌های بالا برای روشنایی می‌تواند مشتری را از نصب روشنایی و یا حتی ساخت تابلو منصرف کند. ازاین‌رو بایستی روشنایی باقیمت مناسب و با بهترین کیفیت نصب گردد.

-عدم ایجاد مزاحمت برای سایرین: روشنایی تابلو و ایجاد نور در شب نبایستی باعث ایجاد مزاحمت برای سایرین شود.

 نتیجه:

استفاده از روشنایی می‌تواند باعث افزایش باز خود تابلو تبلیغاتی شما گردد.

 


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.