چاپ بیلبورد با چاپگرهای سه‌بعدی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اغلب وقتی در مورد چاپ سه‌بعدی در صنعت تابلو و گرافیک بحث می‌کنیم، ذهن‌ها به سمت طرح‌های کوچک‌تر مانند حروف چلنیوم و مدل‌های سه‌بعدی می‌رود. واقعیت این است که چاپگرهای سه‌بعدی می‌توانند نمایشگرهایی با فرمت بزرگ مانند بیلبوردها را نیز زنده کنند. ممکن است در حال حاضر تولید بیلبورد سه‌بعدی را به مشتریان خود پیشنهاد نکنید، اما دلایل زیادی براثر بخش بودن این کار وجود دارد.

 بیلبوردهای تبلیغاتی بزرگ بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند و با سرمایه‌گذاری در چاپگر سه‌بعدی، تقریباً یک‌شبه فرصت‌های تجاری جدیدی در بخش رو به رشد ایجاد خواهد شد. بیایید نگاهی دقیق‌تر به این موضوع بیندازیم که چرا امروزه بیلبوردها هنوز یک گزینه تبلیغاتی محبوب هستند و چگونه چاپگرهای سه‌بعدی می‌توانند تأثیر خود را به حداکثر برسانند. آیا بیلبوردها هنوز کارآمد هستند؟

با ظهور تبلیغات دیجیتال، ممکن است به نظر برسد که بیلبوردهای کنار جاده‌ای یک رسانه تبلیغاتی در حال مرگ هستند. اما باکمال تعجب، تبلیغات OOH نسبت به هر تابلو تبلیغاتی دیگری بازگشت سرمایه بیشتری دارند. درست است، تابلوهای OOH تابلوهای غول‌پیکری مانند تبلیغات تلویزیونی و وب را شکست می‌دهد. درواقع، میانگین بازگشت سرمایه به ازای هر دلاری که در کمپین OOH خرج می‌شود، 5.97 دلار درآمد فروش است. این بسیار بیشتر از میانگین بازده در کمپین‌های تلویزیونی یا وب است. دلایل این بازگشت سرمایه بالا حول این واقعیت است که بیلبوردهای تبلیغاتی در فضای باز توسط هر جمعیتی مشاهده می‌شود. درزمانی که تبلیغات به کانال‌های متعددی تقسیم‌شده است، نمایشگرهای OOH به مشتریان اجازه می‌دهد تا به طیف کاملی از مصرف‌کنندگان دسترسی پیدا کنند.

همه ما تبلیغات OOH را دیده‌ایم، و بر کسی پوشیده نیست که بسیاری از بیلبوردها خسته‌کننده هستند علاوه بر این، بینندگان اغلب تنها چند لحظه پس از دیدن آرم‌ها یا شماره تلفن‌های بزرگ آن‌ها را به خاطر نمی‌آورند. بسیاری از مشاغل چاپی بیلبوردهایی را برای یک تابلو تبلیغاتی با تأثیرگذاری بالا ایجاد می‌کنند ولی که آن‌طور که باید مؤثر نمی‌شود.

چالش برجسته شدن آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید آسان نیست. برای ایجاد یک نصب OOH جذاب، باید کاری واقعاً منحصربه‌فرد انجام دهید. اینجاست که بیلبوردهای سه‌بعدی واقعاً می‌توانند تفاوت ایجاد کنند. عموماً مردم عادت ندارند یک بیلبورد سه‌بعدی چشم‌نواز ببینند، و وقتی می‌بینند، به‌احتمال‌زیاد آن را به خاطر خواهند آورد. این برای هر برندی که سعی در رساندن پیام خود دارد بسیار بزرگ است. یک بیلبورد سه‌بعدی می‌تواند مدت‌ها پس از مشاهده آن در ذهن بیننده باقی بماند و تقریباً هر بار OOH سنتی را شکست دهد. در طول سال‌ها، بسیاری از مشاغل تابلو و گرافیک به دلیل کاهش حاشیه سود، از چاپ بیلبوردها دور شده‌اند.

ساخت بیلبوردهای سه‌بعدی با چاپگرهای سه‌بعدی

چاپگرهای سه‌بعدی Massivit به امکان ساخت بیلبوردهای سه‌بعدی کمک می‌کنند؛ همان‌طور که به‌تازگی آموختیم، یک چاپگر سه‌بعدی با فرمت بزرگ به پیام تبلیغاتی مشتری شما کمک می‌کند. Massivit پیشرو در فناوری پرینت سه‌بعدی در مقیاس بزرگ است و اضافه شدن یک چاپگر Massivit 1800 فرصت‌های تجاری جدیدی را در یک‌شب به ارمغان می‌آورد. امکانات طراحی بیلبوردهای سه‌بعدی با راه‌حل‌های Massivit بسیار متفاوت و متنوع است. یک چاپگر سه‌بعدی Massivit 1800 می‌تواند هم‌زمان دو عنصر مجزا را چاپ کند تا بیلبوردهای سه‌بعدی خیره‌کننده ایجاد کند. جالب است بدانید زمان تکمیل هر دو این عناصر کمتر از 4 ساعت است.

برای مشاهده مطالب بیشتر درزمینهٔ چاپ سه‌بعدی و چاپ پلی کربنات به https://samenmark.com قسمت چاپ پلی کربنات مراجعه فرمایید.

 

منبع:https://www.globalimaginginc.com


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.