چطور بهترین تولیدکننده تابلوها تبلیغاتی را پیدا کنیم؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ما در این سایت به‌اندازه کافی بر روی تابلوهای تبلیغاتی تمرکز کردیم. اما جدا از نوع و کیفیت تابلوهای تبلیغاتی، فاکتور بسیار مهم دیگری نیز وجود دارد که مشتری باید به صورت ويژه به ان توجه کن! بله. تولید کننده تابلو تبلیغاتی

بسیار مهم است که بتوانید یک تولیدکننده باتجربه، منصف و پیگیر را پیدا کنید. کسی که در عین تجربه ، محصولات خود باقیمت مناسب ارائه دهد و همچنین خدمات پشتیبانی و تعمیرات تابلو در آینده را نیز انجام دهد. متأسفانه بسیاری از فروشندگان تابلو صرفاً فروشنده هستند و خدمات تعمیرات را انجام نمی‌دهند. در زیر برخی از گزینه‌ها که به شما در امکان یافتن بهترین تولیدکننده تابلو تبلیغاتی کمک می‌کند را ذکر می‌کنیم.

-مشاهده نمونه کارها: مشاهده نمونه کار بهترین گزینه برای درک مهارت تولیدکننده است. دقت داشته باشید که تولیدکنندگان بیلبوردهای تبلیغاتی معمولاً شماره تلفن‌های خود را در قسمتی از بیلبورد ساخته‌شده درج می‌کنند. با این روش می‌توانید به اصالت تولیدکننده تابلو پی ببرید.

-بررسی مجوز: هنگام خرید تابلو حتماً توجه کنید که فروشنده مجوز داشته باشد؛ اگر  تابلوساز مجوز داشته باشد ،در صورت بروز مشکل می‌توانید به اتحادیه‌های اصناف شکایت برده و تابلوساز را پاسخگو کنید.

-گارانتی: گارانتی همیشه مهم است . همیشه محصولی بخرید که گارانتی داشته باشد. حتماً در برگه گارانتی، شرایط گارانتی را نیز مطالعه کنید.    

-دریافت فاکتور رسمی : تولیدکنندگانی که فاکتورهای رسمی ارائه می‌دهند معمولاً مراکزی باکلاس کاری بالا هستند.

-مشورت با مشتریان: یکی از بهترین کارها هنگام خرید محصول از تولیدکننده این هست که از مشتریان دیگر این تولیدکننده در مورد رضایت از محصولات و خدمات مربوطه سؤال کنید.  


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.