کامیون بیلبورد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیلبورد سیار که به‌عنوان "کامیون بیلبورد دیجیتال" نیز شناخته می‌شود، وسیله‌ای است که برای تبلیغات در کناره‌های کامیون یا تریلر که معمولاً متحرک است، استفاده می‌شود. بیلبوردهای سیار نوعی رسانه حمل‌ونقل هستند. در بدنه‌های کناری این کامیون‌ها بیلبوردهای LED، تلویزیون شهری یا تابلوهای فلکسی و چلنیوم نصب می‌شود.

ساختار این کامیون‌ها به صورتی است که به‌سرعت باعث جلب‌توجه افراد می‌شوند. صفحه‌های نمایشگر این تابلوها به حدی بزرگ هست که هر بیننده‌ای را تحت تأثیر قرار دهد. به بالطبع تابلوهای دیجیتالی نیاز به برق‌دارند. در کامیون بیلبوردها برق موردنیاز تابلوهای دیجیتال از برق خودرو و یا ups تعبیه‌شده تأمین می‌گردد.truck billboards

البته اغلب کامیون‌هایی که تحت مالکیت شرکت‌های مختلف هستند و برای جابه‌جایی بار به کار می‌روند، بنرها و پلاکاردهای تبلیغاتی را بر روی بدنه کامیون نصب می‌کنند. این بنرها به‌صورت استاتیک بر روی بدنه خودروها نصب می‌گردند. این چیزی متفاوت از بیلبوردهای سیار است که روی بدنه کامیون‌ها نصب می‌گردد. بیلبوردهای سیار را می‌توان به بدنه نصب و سپس از آن جدا کرد.

چرا کامیون بیلبورد؟

ما در دنیایی از لذت آنی زندگی می‌کنیم. اگر آهنگ، پادکست، یا تبلیغ دیجیتالی در دستگاه‌های هوشمند ما نشان داده شد، ما به‌سادگی گزینه‌ی انتخاب را فشار می‌دهیم یا چیزی دیگری را انتخاب می‌کنیم. برای مشتری، این یک ویژگی راحت است، اما اگر یک برند یا کسب‌وکار هستید که سعی می‌کنید محصولات خود را تبلیغ کنید، اغلب به‌راحتی در این ترکیب گم می‌شوید. یک‌راه حل ساده (و مؤثر) برای اطمینان از اینکه برند شما مشتریان جدید و تکراری را جذب می‌کند، تبلیغات بیلبورد دیجیتال بر روی کامیون‌ها است! حقیقت این است که اکثر مردم بیشتر از هر نوع تبلیغات دیگری با این نوع تبلیغات  آشنا هستند. درحالی‌که در ترافیک نشسته‌اید و منتظر سبز شدن چراغ هستید یا بیرون از خرده‌فروش موردعلاقه خود پارک کرده‌اید، احتمالاً با یک بیلبورد دیجیتال سیار در کنار خط کامیون یا اتوبوس روبرو می‌شوید که اغلب شمارا به تعامل ترغیب می‌کند.

 5 دلیل که نشان می‌دهد تبلیغات کنار کامیون‌های مؤثر است را ذکر می‌کنیم:

1- تبلیغات کامیون دیجیتال کمک می‌کند پیام برندتان را در زمان کمتری به افراد بیشتری برسانید؛ نادیده گرفتن یک بیلبورد موبایل 15 فوتی که در جهت شما با نام تجاری موردعلاقه شما که محصول جدید خود را تبلیغ می‌کند، بسیار مشکل است. بیلبوردهای سیار روی کامیون‌ها به افراد بیشتری امکان می‌دهد برند شمارا بیشتر ببینند و درنتیجه آگاهی و شناخت برند را در مکان‌های بیشتری بهبود می‌بخشند.

 2-گزینه‌های تبلیغاتی بیشتر: به لطف پیشرفت‌های جدید در فناوری، تبلیغات موبایلی به معنای بیلبوردهای ثابت موبایل نیست. اکنون، شما این امکان رادارید که بیلبوردهای LED موبایل را انتخاب کنید که می‌توانند ویدیو، تصاویر، گیف‌ها را نمایش دهند. به شما آزادی خلاقیت بیشتری می دهد تا برند خود را تبلیغ کنید و خریداران خود را جذب کنید!

 3-ترافیک بیشتر: تبلیغات دیجیتال موبایلی همه‌چیز در مورد هدف قرار دادن مشتریان شما در زمان مناسب است. در بیشتر موارد، آن‌ها در حال حاضر در مسیر مقصد بعدی خود هستند. اما اگر یکی از بیلبوردهای موبایل دیجیتالی شمارا ببینند که در خارج از ورودی فروشگاه شما پارک شده است یا در نزدیکی یک‌خرده فروش محلی که برند شمارا می‌فروشد، در حال گشت‌وگذار است، تجربه خرید به‌طور تصاعدی افزایش می‌یابد!

 4-کنترل بیشتر: یکی از بزرگ‌ترین مزایای بیلبوردهای دیجیتال موبایل این است که کنترل مکان و زمان نمایش کامیون‌های خود را داشته باشید. این به شما امکان می دهد تا از تمام آن استراتژی بازاریابی دیجیتال استفاده بهتری بکنید. اگر سن، جمعیت و موقعیت مخاطبان هدف خود را بدانید، برای تبلیغات در مکان‌های مناسب مجهزتر هستید و حتی مشتریان بیشتری را جذب می‌کنید. و اگر مکانی در طول روز پراکنده شود، می‌توانید به‌سرعت محل خود را تغییر دهید تا به مناطق متراکم‌تری برخورد کنید که مطمئن باشید مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد!

 5-صرفه‌جویی و راندمان بیشتر: تحقیقات و مطالعات بیشتر در مورد تأثیر بیلبوردهای دیجیتال موبایل نشان می دهد که این نوع استراتژی کمپین تبلیغاتی OOH یک‌راه حل مؤثر و صرفه‌جویی در هزینه برای برندها برای تبلیغ محصولات و خدمات است. با اشاره به مثال استفاده از سایر کمپین‌های تبلیغاتی، مانند تبلیغات دیجیتال برای گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌هایی که می‌توانند نادیده گرفته شوند یا به‌راحتی از بین بروند، بیلبوردهای موبایل پاداش و بازده بیشتری را در سرمایه‌گذاری شما ارائه می‌دهند. با بهترین بیلبوردهای LED موبایل شریک شوید به دنبال یک شریک قابل‌اعتماد با مجموعه‌ای قوی از راه‌حل‌های دیجیتال موفق هستید؟


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.