گارانتی تابلوهای تبليغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کلیه تابلوهای تبليغاتی تابلوسازی مکاترونیک شامل گارانتی می‌باشند  و مدت‌زمان گارانتی در هنگام خرید محصول بر روی آن درج می‌شود و یا در فاکتور فروش تحویل مشتری می‌گردد. گارانتی محصولات توسط تابلوسازی مکاترونیک و به‌صورت کتبی انجام می‌شود و مشتریان عزیز برای دریافت خدمات گارانتی به‌صورت مستقیم با شرکت تماس گرفته از خدمات شرکت بهره مند می‌شوند.

گارانتی محصولات مکاترونیک شامل همه قطعات و لوازم تابلوهای تبليغاتی مورداستفاده می‌شود. از ال ای دی، ماژول‌ها، بدنه فلزی، پاور و منبع تغذیه گرفته تا نصب تابلو. منتهی موارد و شرایطی وجود دارد که در صورت عدم استفاده صحیح از تابلو شرکت قادر به ارائه خدمات گارانتی نیست. یکی از این شرایط جابه‌جایی غیراصولی و ضربه خوردن تابلو است.

بدیهی هست که ضرب خوردگی و مشکلات ناشی از جابه‌جایی غیراصولی تابلو هیچ مسئولیتی را متوجه شرکت تابلوساز نمی‌کند. مورد دیگر نفوذ آب به داخل تابلو است که در صورت ایجاد خسارت شامل گارانتی نیست. البته برخی تلویزیون‌های شهری، تابلوهای ال ای دی و تابلو چلنیوم خصوصیت ضد آب‌دارند که در این محصولات در صورت وجود مشکل از ناحیه نفوذ آب شرکت تعهداتی ارائه می‌دهد و بر اساس آن پاسخگو است و اقدام به تعمیر قطعات می‌نماید. و درنهایت شکستگی به هر نوع و شکل جزو خدمات گارانتی نیست.

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.