انواع تابلوهای حروف برجسته

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تابلوهای حروف چلنیوم یک نوع نشانه تأثیرگذار هستند که از دهه 1920 وجود داشته است. از آن زمان، آن‌ها به‌عنوان یک‌راه عالی برای تبلیغ کسب‌وکار شما و ایجاد درآمد بیشتر عمل کرده‌اند. علاوه بر این، شما می‌توانید آن‌ها را از فاصله دور مشاهده کنید، که برای مشاغل با تابلوهای بزرگ عالی است. اگر به دنبال افزایش دید کسب‌وکار خود هستید، تابلو حروف برجسته ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد! بنابراین، اگر قصد خرید این تابلوها رادارید، این مقاله به شما اطلاعاتی در مورد نحوه انتخاب آن‌ها برای نمای ساختمان خود می‌دهد.

channel leter produce in iran

تابلو حروف چلنیوم؟ حروف چلنیوم و به‌صورت کلی‌تر تابلو چلنیوم علامت تجاری است که نمای بیرونی بسیاری از مشاغل را زینت می‌دهد. آن‌ها از یک عنصر گرافیکی با ساختاری مجزا و حروف پررنگ تشکیل‌شده‌اند که به‌گونه‌ای نصب‌شده‌اند که جلوه‌ای سه‌بعدی و چشمگیر به آن‌ها می‌دهد. همچنین، چهار قطعه اصلی برای هدایت حروف وجود دارد: صورت، برگشت، پشتی و عنصر (های) روشنایی اگر تابلو دارای روشنایی باشد.

 آن‌ها می‌توانند از آلومینیوم، فولاد یا آکریلیک ساخته شوند که معمولاً به این معنی است که مقرون‌به‌صرفه هستند. حروف چلنیوم می‌توانند روشن یا غیر روشن باشند، اما حروف پررنگ درهرصورت قابل‌توجه است. آن‌ها را می‌توان با چراغ‌های داخلی (LED) یا بیرونی با چراغ‌های LED نصب‌شده در پشت حروف روشن کرد. همچنین تابلوهای چلنیوم را می‌توان با نور نئون روشن کرد.

حروف چلنیوم معمولاً در جلوی ساختمان یا در بالای ساختمان‌ها نصب می‌شوند. بر اساس فاصله مشتری با تابلو چلنیوم، می‌توان تابلو را در اندازه‌های مختلف تولید کرد. برای مثال برخی تابلوهای چلنیوم در ویترین استفاده می‌شوند که افرادی را که از نزدیک عبور می‌کنند جذب کند و برخی تابلوهای که در ارتفاع و بر روی ساختمان‌های بلند نصب می‌شوند که می‌توانند رانندگان را از راه دور جذب کند.

 چرا تابلو چلنیوم؟

 ایجاد آگاهی برای برند شما برای موفقیت کسب‌وکار شما مهم است. به همین ترتیب، 59 درصد از مصرف‌کنندگان می‌گویند که ترجیح می‌دهند محصولات جدید را از برندهایی بخرند که برایشان آشنا هستند. علاوه بر این، Channel Letters یک انتخاب محبوب در میان بسیاری از فروشگاه‌های مواد غذایی، خرده‌فروشان و رستوران‌هایی است که می‌خواهند شناخت برند خود را افزایش دهند. می‌توانید علائم کانال را که توسط زنجیره‌ها و برندهای ملی استفاده می‌شود، ببینید زیرا اغلب بخش بسیار مؤثری در ارتقای آگاهی از برند هستند.

 چهار نوع اصلی تابلوهای چلنیوم

تفاوت اصلی بین حروف چلنیوم در نوع روشنایی آن‌هاست. البته در انتخاب حروف با نور یا بدون نور و همچنین انتخاب نوع عنصر نورپردازی که می‌خواهید آزاد هستید. چهار نوع اصلی از نامه‌های کانال وجود دارد که باید به‌عنوان یک مدیرعامل، مدیر انفرادی یا تصمیم‌گیرنده با آن‌ها آشنا شوید: چراغ جلو، نور هاله‌ای، نور جلو/پشت و چهره باز. بیایید از نزدیک به چهار نوع اصلی نامه‌های کانال نگاه کنیم.

  • Front lit (نور از جلو) این نوع از رایج‌ترین انواع روشنایی است. لامپ‌های ال ای دی یا چراغ‌های نئون چهره هر حرف کانال را روشن می‌کنند. به دلیل مواد مورداستفاده، این گزینه بسیار قابل تنظیم است.
  • front it chennel letter
  • Halo lit(نور هاله‌ای): برای پروژه‌های علامت‌گذاری که نیاز به‌ظاهر منحصربه‌فرد و متمایز یا تصویر برند دارند استفاده می‌شود. در این روش تجهیزات روشنایی هاله‌های نور را در اطراف هر حرف می‌اندازند.
  • halo lit channel letter
  • Front/Back-Lit: این نوع تابلوها حروف برجسته حروف با نور جلو را با نور هالو ترکیب می‌کند. نتیجه نیز بسیار فانتزی به نظر می‌رسد. به‌عنوان‌مثال، اگر نشانه‌ای با چهره روشن قرمز و جلوه هاله سفید در نظر دارید، این گزینه واقعاً ظاهر می‌شود.
  • front backlit
  • روشنایی Open face: در این مدل روشنایی، پشت و کناره حروف چلنیوم با نوع آلومینیومی است. نورهای نئون در مقابل LED معمولاً این علائم را نیز روشن می‌کنند. بعلاوه، صفحه علامت یا فاقد صفحه علامت است یا واضح است تا نور نئون در معرض دید داخل آن بتابد.
  • openface letter

تابلوهای حروف چلنیوم به لحاظ متریال و شکل ظاهری

جدا از نوع روشنایی در تابلوهای چلنیوم، تابلوهای چلنیوم به لحاظ متریال و مواد اولیه و همچنین شکل ظاهری انواع بسیار متنوعی دارند. در زیر نام  برخی از تابلوهای حروف برجسته  را ذکر می کنیم.

tablocheleniumnokmedadi 9

tablocheleniumnokmedadi 5

تابلوهای حروف برجسته فلزات

تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی

تابلو حروف برجسته چلنیوم

تابلو حروف برجسته استیل طلایی

تابلو حروف برجسته براق و خش دار

تابلو حروف برجسته نقره ای

تابلو حروف برجسته مسی

تابلو حروف برجسته مشکی

تابلو حروف برجسته رینگی

تابلو حروف برجسته لاس وگاسی

تابلو حروف برجسته لایت باکس کریستال

تابلو حروف وکیوم

تابلو پلاستیک لبه معمولی و لبه هندی

 

مطالب و مقالات مرتبط

فروش تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تلویزیون شهری

ساعت مسجدی

دانلود نرم افزار تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی

تعمیر تابلو

تابلوسازی

فروش تابلو چلنیوم در تهران


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.