20 ایده درخشان برای تابلوتبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با توجه به اینکه تبلیغات دیجیتال زندگی ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، به‌راحتی می‌توان این سؤال را مطرح کرد که سایر اشکال تبلیغات چقدر دوام خواهند داشت. بیلبوردها زنده هستند و به‌طور فزاینده‌ای طرح‌های خلاقانه‌تری از بیلبورد می‌بینیم. در اینجا یک سناریو وجود دارد: شما در حال گشت‌وگذار در بزرگراه هستید، وانمود می‌کنید که روی رانندگی خود تمرکز کرده‌اید، و هرچقدر که می‌شود صدای نوستالژیک را به صدا درمی‌آورید. برای ربودن توجه شما، یک وقفه جدی لازم است. به‌طور ناگهانی اینجاست: یک پیتزای غیرقابل مقاومت و بسیار پنیری به‌اندازه ماشین شما. ناگهان *به یاد می‌آورید که از گرسنگی می‌میرید. (واقعاً هستی؟). در مرحله بعد به دنبال شماره خروج، آدرس، وب‌سایت، مختصات ... چیزی هستید! شما واقعاً نیاز دارید که آن پیتزا را در دست بگیرید. خانم‌ها و آقایان، این قدرت مغناطیسی یک آگهی بیلبورد درخشان است.

 جاده‌های باز (و بالقوه خطرناک) و سرعت ده‌ها مایل در ساعت خوانایی بیلبوردهای کنار اتوبان را کاهش می‌دهد. برای غلبه بر این چالش‌ها، طراحان انواع قوانین سرانگشتی و بهترین شیوه‌ها را ارائه کرده. تبلیغات منحصربه‌فرد واقعاً می‌تواند یک یافته نادر باشد. آن‌ها به طرز ماهرانه‌ای خوانایی، قابلیت به‌یادماندنی، و چشم‌نوازی را باهم ترکیب می‌کنند.

در زیر 20 ایده خلاقانه‌ای که در تابلوهای تبلیغاتی استفاده‌شده است را به همراه تصویر درج کرده‌ایم.

1-استفاده از لامپ همراه با سنسور:

billboard for lamp

این بیلبورد تعاملی زمانی که شخصی زیر آن راه می‌رود روشن می‌شود.

2-گاز گرفتن:

advertising billboard unique

این پیام را به شما تحمیل می‌کند که خمیردندان فرمولا واقعاً به ساختن دندان‌های قوی کمک می‌کند

3-تونل: ایجاد اختلال درصحنه می‌تواند به تبلیغات کمک کند؛

allyoucaneatoldtimer

مداخله در مکانی که بینندگان انتظار دسترسی به آن را ندارند. مناظر را با تبلیغاتی که مخاطب به معنای واقعی کلمه در آن غوطه‌ور‌می شود، مختل کنید.

4-موی بینی: اجازه دادن به تبلیغات شما در تعامل با محیط اطراف می‌تواند یک تاکتیک هوشمندانه باشد.

noseads02

از ابعاد قالب فراتر بروید و اجازه دهید عناصر معمولی (مانند تیرها و سیم‌های برق در این مورد) با آگهی تعامل داشته باشند.

5-"بیلبورد گریه": با جذاب کردن حواس، بعد جدیدی به تبلیغات خود اضافه کنید. با درمانی که باعث می‌شود احساسات از روی کاغذ بیرون بیایند، به احساسات جان ببخشید.

crying billboard

این تبلیغ اشک‌ها را با آب زنده کرد، اما می‌توانید به حواس دیگر نیز فکر کنید. برای مثال، می‌توان با افزودن صدای خنده واقعی، شادی را افزایش داد.

6-"تغییر":استفاده خلاقانه از فضای منفی، استفاده خلاقانه از فضای منفی می‌تواند به شما کمک کند از شلوغی تبلیغات عبور کنید.

change idea for advertising billboards

7-. منو تخته‌سیاه: رویکرد متفاوتی داشته باشید و از عناصر دست‌ساز استفاده کنید.

advertisingnew idea

در صنعتی که در آن تایپوگرافی فوق مدرن و چشم‌نواز حاکم است، توجه مخاطبان خود را با استفاده از عناصری با حروف دستی به خود جلب کنید.

8-"زن" به تبلیغات ظاهری سه‌بعدی بدهید. تبلیغات همیشه نیازی به صاف بودن ندارند.

Poster Outdoor Billboard Camp BBC World Corners Woman

جانبی فکر کنید و در غیر این صورت عناصر مزاحم مانند گوشه‌ها و شکاف‌ها را درگیر کنید تا پیام خود را تقویت کنید.

9-"بیلبورد غوطه‌ور" جایی که تبلیغ شما قرار می‌گیرد اهمیت دارد.

Fame Adlabs

با به اشتراک گذاشتن پیام خود در فضایی نامرتب و مرتبط با خلاقیت، اشباع رسانه را شکست دهید.

10 سالادهای تازه: مواد به‌کاررفته در یک آگهی می‌توانند حرف‌های زیادی بزنند. تایپوگرافی را یک‌قدم جلوتر بردارید و راه‌هایی برای برقراری ارتباط پیام خود در خود نامه‌ها پیدا کنید. اگر برای پیام مناسب است، بهروش‌هایی فکر کنید که تبلیغ شما می‌تواند در طول زمان تکامل یابد.

advertising billboard with salad palne

این تبلیغ دقیقاً با اجازه دادن به بینندگان در یک‌روند رشد واقعی، ایده «تازه بودن» را تقویت می‌کند.

11- دیوار قرمز» نشان دهید که نام تجاری شما در مورد چیست. منظورتان را نشان دهید. اگر برند شما تماماً در مورد ارزش‌های خیابانی و زمینی است، از یک محیط غیرمنتظره‌تر برای نمایش بیلبورد خود استفاده کنید.

 

12- یک تبلیغ تعاملی که رایگان ارائه می‌دهد ایده خوبی برای جذب مخاطب است. به کاربران اجازه دهید با تبلیغات شما بهروش‌های معناداری تعامل کنند. راه‌های خلاقانه زیادی برای مشارکت دادن مخاطبان شما وجود دارد.

13-"بیلبورد شکلاتی غول‌پیکر": دیدن تبلیغ شما در عمل می‌تواند تأثیر زیادی بگذارد. به‌جای نمایش تصویری بی‌نقص از محصول (مانند شکلات‌های مهروموم شده)، با ایده نشان دادن محصول در حال استفاده بازی کنید. حتی اگر این به معنای پاره کردن بسته‌بندی شما باشد،

. 14. تخم‌مرغ غول‌پیکر: تبلیغات می‌توانند در اشکال مختلف باشند. نیازی نیست که تبلیغات ثابت، مسطح یا حتی کاغذی باشد. گاهی اوقات آن‌ها می‌توانند جوجه‌ای باشند که از تخم بیرون می‌آیند.

15-بانام و ویژگی‌های برند خود بازی کنید و از آن برای ایده‌های تبلیغاتی بعدی خود استفاده کنید. در مورد راه‌هایی فکر کنید که به تبلیغ اجازه دهید با پیام شما تکامل یابد. آیا شمارش معکوس را نمایش می‌دهید؟ خود تخریبی بیش‌ازحد مناسب است.

16- حتی اگر مسیر سنتی را با فضای بیلبورد افقی می‌روید، همیشه می‌توانید با ابعاد بازی کنید تا توجه بیشتری را به خود جلب کنید. درجایی که کاربران انتظار تخته مسطح دیگری رادارند، یک تجربه سه‌بعدی ارائه دهید که آن‌ها را به تعجب وا می‌دارد که این برند چیست.

17- «به من نگاه کن» تبلیغات تعاملی در حال تسخیر هستند. این مثال نشان می‌دهد که درگیر کردن مخاطبان با یک تبلیغ دیجیتال می‌تواند یک استراتژی قدرتمند برای تقویت یک پیام باشد.

18- تبلیغات در فضای باز و نمونه‌برداری را در قالبی مخالف ترکیب کنید.

19-تبلیغات مؤثر در هرجایی که نیازهای ما بیشتر فعال است توجه را به خود جلب می‌کند. اگر یک طوفان برفی بزرگ وجود داشته باشد، احتمال اینکه تمایل ما برای پرواز در مکانی گرم مثل همیشه فعال باشد، زیاد است.

20- اجازه دهید تبلیغات برند شما با رویدادهای جاری ارتباط برقرار کند. اگر پدیده‌ای مانند خسوف توجه عمومی زیادی را به خود جلب کرده است، به این هجوم بپیوندید و به مخاطب خود چیز دیگری بدهید تا در مورد آن صحبت کنند. این در مورد پدیده‌های طبیعی و همچنین فعالیت‌های سطح شهر، تعطیلات و سایر رویدادهای مهم صادق است.

 

 

لینک منبع:https://www.canva.com/learn/billboard-advertising/


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.