فروش تابلو چلنیوم و تلویزیون شهری دست دوم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

لیست مطالب

مطالب مرتبط به صورت عناوین در زیر آمده است و با استفاده از لینک سازی هر یک از عناوین به مطلب مربوطه متصل شده است .در صورتی که به هریک ازعناوین علاقه مند بودید بر روی عنوان مربوطه کلیک کنید تا مطلب مورد نظر خود را مشاهده نمایید.

سادگی در طراحی حروف برجسته

تابلو حروف برجسته استاندار

 نمونه کار تابلو چلنیوم با طراحی عالی

نمونه کار تابلو چلنیوم استیل

نمونه کار تابلو چلنیوم دوغی

نمونه کارتابلو چلنیوم برای کارواش

محاسبه قیمت تابلو چلنیوم

 تابلو چلنیوم روز دید

تابلو تبلیغاتی دست دوم
فروش تابلو چلنیوم دست دوم توسط کسب و کارها

رول چلنیوم

بلوک چلنیوم 12 ولتی

 سوئیچ تابلو تبلیغاتی

تعمیر و بازسازی تابلو چلنیوم دوغی

تابلو چلنیوم دور طلق

تابلو چلنیوم پلاستیکی

قیمت های متفاوت تابلو چلنیوم

طراحی رایگان تابلو تبلیغاتی
تابلوتبلیغاتی دست دوم

تولید تابلو چلنیوم

مادربردهای جدید تلویزیون شهری

فروش تابلو چلنیوم در تهران

ساخت تابلو چلنیوم راهنمای اتاق

نصب تابلو حروف برجسته

 تابلو چلنیوم استیل طلایی

 تلویزیون شهری دست دوم

ساخت تابلو چلنیوم با طرح کارت ویزیت

 اجاره تابلو چلنیوم

رنگ های مورد استفاده در تابلو چلنیوم

ساخت تابلو چلنیوم در ابعاد بزرگ

نسل جدید تابلو تبلیغاتی

ساخت تابلو برای همکاران

پیش نمایش نرم افزاری تابلو تبلیغاتی

قیمت گذاری تابلو تبلیغاتی

فروش تابلو چلنیوم دست دوم

تابلو حروف برجسته

ایده های نو در تابلو چلنیوم

ساخت لوگو با چلنیوم

                                                                                                                                                                                                                           

 

سادگی در طراحی حروف برجسته

در طراحی حروف برجسته سادگی و خلاقیت در کنار توجه به نکات ریز می‌تواند باعث خلق تابلوهای حروف برجسته بسیار تأثیرگذار و ارزشمند شود. در زیر حروف برجسته‌ای که شرکت گوگل در سر درب ساختمان این شرکت نصب‌کرده است را مشاهده می‌کنید. قطعاً گوگل می‌توانست از تابلوهای تبلیغاتی بسیار گران‌قیمت و بزرگ با انواع افکت‌ها استفاده کند. اما سادگی و ظرافت را ترجیح داده و تابلویی ساده و درعین‌حال شکیل استفاده کرده است.

chelenium advertising billors google company

حروف چلنیوم استاندارد

يک حروف چلنیوم استاندارد یک عنصر علامت گرافیکی سه‌بعدی است. حروف آن از ورق فلزی ساخته‌شده است که اغلب از آلومینیوم ساخته‌شده است زیرا زنگ نمی‌زند. یک ورق صاف آلومینیومی معمولاً بر روی یک میز توسط یک روتر، لیزر یا جت آب کنترل‌شده توسط کامپیوتر، بر اساس یک فایل هنری مبتنی بر برداری برش خورده و ساخته می‌شود. این پشت حروف برجسته را ایجاد می‌کند و اساس شکل حرف است. سپس طرفین حروف برجسته که برگشت نامیده می‌شود، باخم کردن یک نوار 3 تا 6 در عرض (80 تا 150 میلی‌متر) از ورق آلومینیومی در اطراف پشت آلومینیومی تشکیل می‌شود. این برگشت را می‌توان در قسمت درز جوش داد یا فلنج و پرچ کرد یا با دوخت فلزی باسیم گالوانیزه یا ضدزنگ به پشت چسباند تا قوطی جامد به شکل حرف ایجاد شود. قوطی حروف رنگ‌آمیزی شده است و با هر عنصر روشنایی لازم مانند لوله‌های گاز نئون یا ماژول‌های دیود ساطع کننده نور (LED) مجهز شده است. یک صفحه پلاستیکی شفاف معمولاً به ضخامت 3/16 اینچ (5 میلی‌متر) فیبر اکریلیک یا پلی کربنات برش داده می‌شود تا با صفحه باز قوطی حروف مطابقت داشته باشد.

یک حاشیه کلاهک بر روی لبه‌های آن اعمال می‌شود که به‌صورت ظاهری تمام‌شده می‌دهد و سطحی برای اتصال آن به قوطی حروف ایجاد می‌کند. حروف کانال وقتی در شب روشن می‌شوند، چشم رهگذران را به خود جلب می‌کنند. سطح حروف را می‌توان با وینیل سوراخ‌دار مشکی نیز اعمال کرد، بنابراین حروف در روز سیاه و هنگام روشن شدن در شب سفید به نظر می‌رسند. برای بهترین جلوه، رنگ‌های صورت معمولاً با نزدیک‌ترین رنگ LED متناظرشان مطابقت دارند. بهتر است از یک LED سفید گرم با صورت زرد یا نارنجی استفاده شود. [2] از زمان ظهور فناوری نورپردازی LED، حروف کانال ازنظر عمق نازک‌تر شده‌اند و از 5 تا 6 اینچ (130 تا 150 میلی‌متر) به کم‌عمق 2-3 اینچ (50-80 میلی‌متر) کاهش‌یافته است، روندی که در اروپا آغاز شد. و به‌طور فزاینده‌ای در ایالات‌متحده دیده می‌شود.

حروف نئون

نئون با یک صفحه آکریلیک شفاف پوشانده شده است تا پرندگان را از ایجاد لانه و همچنین محافظت از نئون در معرض در برابر عناصر بیرونی، به‌عنوان‌مثال، آب‌وهوا و غیره محافظت کند. این اجازه می‌دهد تا نئون در معرض دید باشد؛ همچنین داخل خود نامه کانال برای افزودن به‌ظاهر بعدی. حروف کانالی از پلاستیک تشکیل‌شده است حروف کانال شکل دار دارای یک پشتیبان پلاستیکی قالب‌گیری شده با لبه‌ای برآمده است. یک پوشش پلاستیکی بر روی پایه می‌چسبد. روکش، یا صورت، می‌تواند صاف، گرد یا "منشوری" (صورت وجهی) باشد و از پلاستیک رنگی شفاف با پخش نور ساخته‌شده است. نور هم از صورت و هم از طرفین حرف ساطع می‌شود.

 وینیل برش را می‌توان برای ایجاد جلوه‌های نوررنگی مختلف یا ایجاد جلوه هاله روی صورت اعمال کرد. صفحه پلاستیکی را نیز می‌توان باروکش کروم نیمه شفاف ساخت تا حروف در روز کروم به نظر برسند، اما همچنان در شب روشن می‌شوند.

 حروف برجسته با نور پس‌زمینه

مجموعه‌ای از حروف برجسته معکوس که در شب روشن می‌شوند و نور هاله‌ای پس‌زمینه را نشان می‌دهند. به حروف کانالی با نور پس‌زمینه، «حروف نور معکوس» یا «حروف هاله‌ای» نیز می‌گویند. حروف از آلومینیوم ساخته‌شده و نورپردازی به پشت هدایت می‌شود. ال‌ای‌دی‌ها در پشت قوطی نصب می‌شوند و پشت آن اغلب با یک پلاستیک شفاف یا شفاف برای پخش نور و محافظت از عناصر روشنایی و سیم‌کشی تعبیه می‌شود. حروف معمولاً بافاصله 1-1/2 اینچ از دیوار نصب می‌شوند، بنابراین از نمای ساختمان جدا می‌شوند. داخل قوطی اغلب برای انعکاس نور سفیدرنگ می‌شود. اثر نورپردازی هاله اجازه می‌دهد تا انواع مختلفی داشته باشد. اثرات خلاقانه بسته به رنگ، درخشش و بافت سطح ساختمان سطوح ساختمانی بارنگ روشن باروکش مات بهترین جلوه هاله را ایجاد می‌کنند؛

همه انواع این تابلوها را می‌توانید در: 1. مراکز خرید 2. پلازاس بارها و بوتیک‌ها 3. رستوران‌ها و بیمارستان‌ها 4. کافی‌شاپ‌ها و هتل‌ها[استفاده کنید.

نصب حروف چلنیوم ممکن است هم‌سطح نصب شوند (مستقیماً به نمای ساختمان متصل شوند)، یا ممکن است روی یک‌راه آهن یا سیم‌کشی نصب شوند. در این تابلوها یک سازه مستطیلی شکل نیز هست که هم به‌عنوان یک محفظه برای اجزای الکتریکی علامت (مانند منبع تغذیه) و هم به‌عنوان یک ساختار نصب عمل می‌کند

 

 نمونه کار تابلو چلنیوم با روشنایی

همان‌طور که می‌بینید این تابلو چلنیوم در سر درب مغازه کباب سرا نصب‌شده است. یک متر پایین‌تر از این تابلو یک تابلو ال ای دی با عرض 6 متر نصب‌شده است. دو متر پایین‌تر از این تابلو نوارهای ال ای دی تبلیغاتی در دو قسمت از شیشه مغازه نصب‌شده است. یکی تابلو ال ای دی پرتابل نیز در مقابل مغازه قرار داده‌شده است. همه این تابلوها توسط تابلوسازی مکاترونیک ساخته و نصب‌شده‌اند.

در 5 قسمت از این مغازه تابلو تبلیغاتی نصب‌شده است. استفاده از تابلوهای تبلیغاتی مختلف در یک مکان کوچک باعث جلب‌توجه و خاص بودن این مغازه شده است؛ قطعاً مشتری که قصد صرف غذا دارد با مشاهده این حجم تبلیغات و طراحی عالی بی‌درنگ به این رستوران مراجعه می‌کند. بلاشک استفاده از تابلوهای تبلیغاتی به این روش قطعاً برافزایش مشتری تأثیر بسیار خواهد داشت. برای مشاهده کلیپ تصویری این تابلوهای منحصربه‌فرد روی لینک زیر کلیک کنید.

 

مشاهده کلیپ تصویری

tabloravanled.comnew photo 14001123 10

 

ساخت و نصب تابلوچلنیوم لوکس استیل طلایی

 

 

تابلوهای استیل طلایی از تابلوهای زیبا و مقاوم هستند. در زیر چند نمونه کار تابلوچلنیوم استیل را مشاهده می کنید.

tabloravanled14001002 69

 

tabloravanled14001002 70

 tabloravanled14001002 73

tabloravanled14001002 74

نمونه کار تابلو چلنیوم با حروف استیل دوغی

در زیر یکی از نمونه کارهای زیبای ما را می‌بینید. تابلو چلنیوم حروف استیل دوغی با بک لایت نور؛ کاری بسیار شیک و زیبا. این تابلو جذابیت بالایی دارد و به دلیل استفاده از روشنایی و دارا بودن رنگ‌های روشن از فاصله‌های زیاد نیز قابل‌مشاهده و تشخیص است.

 

tabloravanled14001002 64

 نمونه کار تابلو چلنیوم

 

 

نمونه کاری که در زیر مشاهده می کندی مربوط به طراحی و ساخت تابلو چلنیوم برای یک مرکز تعمیرات خودرو در منطقه پونک تهران است.این تابلوچلنیوم دارای زیبایی منحصربه فرد و جذابیت بالایی هست. طراحی عالی، رنگ های به ار رفته زیباو و پس زمینه جذاب این تابلو را به کاری در کلاس بالا بدل کرده است.

tabloravanled14001002 971

tabloravanled14001002 941

 محاسبه قیمت تابلو چلنیوم

تابلوهای چلنیوم انواع مختلفی دارند. ازاین‌رو بالطبع تنوع قیمت در این تابلوها نیز بسیار زیاد است. در این تابلوها عوامل بسیار زیاد هستند که می‌توانند در قیمت نهایی تابلو تأثیرگذار باشند. در زیر برخی از این موارد را ذکر می‌کنیم.

√اندازه و ابعاد تابلو

√نوع تابلو

√مقدار و کیفیت مواد اولیه مورداستفاده

√روشنایی

√محل و ارتفاع نصب

√نوع پانچ تابلو

√میزان پیچیدگی طرح

cheleniumbarjeste

متأسفانه به دلیل شرایط بازار ما قادر به ارائه قیمت مشخصی برای تابلوهای چلنیوم نیستیم. بااین‌حال عوامل ذکرشده در بالا مهم‌ترین عواملی هستند که بر قیمت تابلوهای چلنیوم تأثیرگذار هستند.

درصورتی‌که مشتری نیاز و درخواست خود را به‌صورت دقیق مطرح کند و مشخص کند که از موارد ذکرشده در بالا چه میزان و در چه حدی نیاز دارد ما قادر خواهیم بود قیمت نهایی را محاسب و اعلام نماییم.

تابلو چلنیوم روز دید

 

 

امروزه در بسیاری از تابلوهای چلنیوم از نور و روشنایی استفاده می‌شود. نور این تابلوها صرفاً مختص استفاده در شب نیست و در روز نیز این نورها در ظاهر تابلو دیده می‌شود.ازاین‌رو این تابلوها را روز دید می‌نامند. ما در این تابلوها از لامپ‌ها و سیستم‌های روشنایی با شدت نوربالا استفاده می‌کنیم. درصورتی‌که تمایل به سفارش تابلوهای چلنیوم باقابلیت روشنایی بالا در روز دارید، این تابلوها بهترین گزینه برای شماست.

 

 

فروش تابلو تبلیغاتی دست دوم

 

 

ما  در کنار خرید و فروش عمده تابلو چلنیوم و تلویزیون شهری دست دوم اقدام به خرید و فروش انواع تابلو تبلیغاتی دست دوم می نمائیم.جهت مشاهده تابلوهای تبلیغاتی دست دوم و استوک با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا جدیدترین قیمت ها و محصولات را دریافت نمایید.

فروش تابلو چلنیوم دست دوم توسط کسب و کارها

این روزها بازار خرید و فروش تابلوهای چلنیوم دست دوم بسیار داغ است.به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از کسب و کارها تصمیم به تغییر حرفه و کسب و کار خود گرفته و اقدام به فروش تجهیزات خود از جمله تابلوهای تبلیغاتی می نماید.در صورتی که سری به وب سایتهایی نظیر دیوار و شیپور بزنید آگهی های فراوانی در زمینه فروش تابلو چلنیوم دست دوم و سایر تابلوهای تبلیغاتی خواهید دید.در صورتی که کمی خوش شانس باشید احتمالا تابلو تبلیغاتی مورد نیاز خود را می توانید در این آگهی ها پیدا کنید.اما در خرید این تابلوها باید کمی تخصص نیز داشته باشید تا بتوانید تابلویی سالم وبدون مشکلی خریداری کنید.در زیر برخی از موارد مهمی را که هنگام خرید تابلو چلنیوم دست دوم باید رعایت کنید را ذکر می کنیم.

-چک کردن سیستم برق تابلو چلنیوم:در صورتی که تابلو چلنیوم دارای سیستم برق باشد باید سیستم برق تابلو به دقت بررسی شود.

-چک کردن احتمال شکستگی و زدگی در تابلو

-کیفیت تابلو:به دلیل اینکه تابلو چلنیوم در معرض تابش نور خورشید و عوامل محیطی قرار دارد احتمال دارد این عوامل بر کیفیت و ظاهر تابلو تاثیر نامطلوبی داشته باشد.

در نهایت دقت داشته باشید که جنس دست دوم را هرچقدر هم مقرون به صرفه و مناسب خریداری کنید باز هم کالای دست دوم است و قطعا کیفیت و کارای کالای نو را نخواهد داشت.

رول چلنیوم  

از رول چلنیوم برای لبه زنی استفاده تابلو چلنیوم استفاده می شود.این رول ها در سه نوع 7 ،9 و 11 سانتیمتری می باشند.رنگ بندی این رول ها نیز به صورت طلایی ،سیاه ،سفید و نقره ای می باشد.

cheleniumrools

rool

 بلوک 12 ولتی smd

در زیر تصاویر بلوک های 12 ولتی smd را مشاهده می کنید.این بلوکها در زیر تابلو چلنیوم و روی pvc قرار می گیرند و با سیم به منبع تغذیه 12 ولت وصل می شوند.همین امر باعث ایجاد نور در smd می شود.این smd ها در شب بسیار زیبا و چشم نواز می شوند.

smd 1

smd 2

استفاده از منگنه بادی برای منگنه زنیsmd

در تصویر زیر یک عدد منگنه بادی را مشاهده می کنید .از این منگنه بادی برای منگنه زنی smd تابلو چلنیوم استفاده می شود.ممکن است این سوال پیش بیاید که smd ها را با چسب به تابلو چلنیوم وصل می شود و چه نیازی به استفاده منگنه است.باید عرض کنیم که smd به مرور زمان حرارت چسب را از بین می برد و از جا کنده می شود.از این رو نیاز هست که در کنار چسب زنی از منگنه های بادی برای محکم کردن smd استفاده کرد.

 

 سوئیچر تابلو چلنیوم

 

 

 در زیر تصویر یک عدد سوئیچر تابلو چلنیوم را مشاهده می کنید.این سوئیچر ها در تابلوهای ال ای دی و تابلو چلنیوم استفاده می شوند.وظیفه این سوئیچ ها ایجاد حالت چشمک زن در تابلو می باشد.

switch

در زیر یک کلیپ از نحوه کارکردن چشمک زدن قرار داده شده است.تابلویی که در تصویر زیر می بینید تابلو چلنیوم استیل با نور آندرانیک آفتابی و مهتابی است.این تابلو با پس زمینه ورق کامپوزیت ساخته شده است.

برای دیدن تصویر کلیک کنید.

 نمونه کار تعمیر و بازسازی حروف استیل

 

در تصویر زیر نمونه کار تعمیر و بازسازی تابلو چلنیوم دوغی را مشاهده می کنید.این تابلو دارای نور اندارنیک است.به دلیل اینکه در نصب تابلو از سازه های ضعیف استفاده شده بود بخش هایی از این تابلو به دلیل وزش باد کنده و خراب شده بود.تابلوسازی مکاتورنیک با کار کارشناسی و اصولی اقدام به تعمیر این تابلو نمود.

تابلو تبلیغاتی که در زیر مشاهده می کنید جزو شیک ترین و گران قیمت ترین تابلوهای تبلیغاتی است.

repairng tabloo

 تابلو چلنیوم دور طلق

 

 

در صورتیکه طلق دور تابلو با دستگاه cnc به صورت منظم سوراخ کاری شود آن را تابلو چلنیوم پانچ می نامیم.مدل پانچ می تواند سوراخ معمولی یا ستاره ای یا هر شکل دیگری باشد.شاید تا به حال نام پانچ ستاره ای را شنیده باشید.در صورتیکه شکل پانچ ستاره ای باشد آن را تابلو پانچ ستاره ای می نامیم.مدل پانچ ستاره ای و پانچ معمولی دایره از پراستفاده ترین انواع پانچ هاست.تابلو چلنیوم پانچ این قابلیت را دارد که نور را به صورت چشمک زن نمایش می دهند.زمانی که نور از داخل پانچ ها می گذرد به شکل مورد نظر پانچ خارج شده و به حالت چشمک زن در می آید.

 

تابلو چلنیوم پلاستیکی

 

 

در تابلوهای چلنیوم پلاستیکی از طلق پلاستکی در تابلو استفاده می شود.در این تابلوها به جای چلنیوم آلومینیومی دور طلق ،از خود طلق پلاستیکی در تابلو استفاده می شود.در این تابلوها هم دور تابلو و هم روی آن با طلق پلاستکی ساخته می شود.در این تابلوها همه قسمت های تابلو از پلاستیک است از این رور این تابلوها به نام تابلو چلنیوم پلاستیکی شناخته می شوند.در صورت نورپرداری در این تابلوها ،نور از روبرو و کنار تابلو انتاشر می یابد.

 

قیمت های متفاوت تابلو چلنیوم

 

تابلو چلنیوم از جمله تابلوهای تبلیغاتی بسیار متنوع است .تنوع فراوان در متریال،نوع و کیفیت تابلو چلنیوم این تابلو را به تابلویی خاص و ويژه تبدیل کرده است. تابلو چلنیوم بسته به نوع و متریال مورد استفاده قیمت های بسیار متنوع و مختلفی دارند.تنوع تابلو چلنیوم به حدی هست که هر سلیقه ای را راضی می کند.

 

 طراحی رایگان تابلو تبلیغاتی

 

 

بارها گفته ایم که طراحی تابلو از جمله مهم ترین پروسه های تولید تابلو تبلیغاتی است.ما برای طراحی تابلو تبلیغاتی داده های بسیار زیادی از کسب و کار مورد نظر جمع اوری کرده و با اولیت بندی و طراحی متناسب اقدام به ایجاد طرحی جامع و کامل برای کسب و کار مورد نظر می کنیم.طراحی نهایی با تایید مدیر کسب و کار برای تولید به بخش تولید ارسال می شود.با این حال مه هیچ هزینه ای برای طراحی تابلو تبلیغاتی از مشتری دریافت نمی کنیم و طراحی به صورت کامل رایگان می باشد.

نکاتی که هنگام خرید تابلوتبلیغاتی دست دوم باید در نظر گرفت.

 

 

در هنگام خرید تابلو تبلیغاتی نکات مختلفی را باید در نظر گرفته .از قیمت تابلو تا سالم بودن و کارکرد صحیح تابلو تبلیغاتی و مدت زمان کارکرد تابلو از مواردی هستند که حائز اهمیت می باشند.در زیر برخی موارد که هنگام خرید تابلو تبلیغاتی دست دوم باید در نظر بگیرید را شرح می دهیم.

قیمت مناسب:قیمت تابلو تبلیغاتی بر اساس نوع تابلو و قطعات و وضعیت سالم بودن تابلو تعیین می شود.حتما سعی کنید قیمت های انواع نو تابلو مورد نظر خود را استعلام کنید و هنگام خرید تابلو دست دوم تفاوت قیمت را ارزیابی کنید.

کارکرد صحیح تابلو:کارکرد صحیح تابلو مهمترین موردی هست که باید مورد تست و ارزیابی قرار گیرد.تابلوهای تبلیغاتی مختلف ساختار و کارکرد مختلفی دارند و در صورتی که از کارکرد و امکاناتی این تابلوها آگاهی ندارید حتما قبل از خرید با افراد آگاه در این زمینه مشورت بگیرید.

مهلت تست:حتما سعی کنید هنگام خرید تابلو تبلیغاتی دست دوم حداقل 48 ساعت تا یک هفته مهلت تست بگرید تا در صورت مشکل دار بودن یا نامناسب بودن بتوانید تابلو را پس دهید.

advertising board 1400 01 28 4

خرید و فروش تابلو تبلیغاتی دست دوم

این روزها خرید و فروش تابلو تبلیغاتی دست دوم بسیار باب شده است.افزایش قیمت تابلو تبلیغاتی مهم ترین ترین عاملی هست که مشتریان تابلو تبلیغاتی را به سمت خرید تابلوهای تبلیغاتی دست دوم و کارکرده کشانده است.تابلوهای تبلیغاتی انواع بسیار متفاوتی دارند .برخی از انواع تابلو تبلیغاتی را به راحتی می توان در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار داد.تابلو ال ای دی ،ساعت مسجدی و تلویزیون شهری از این نوع تابلوها هستند.به دلیل اینکه نمایش تبلیغات در این تابلوها به صورت دیجیتالی هست به راحتی می توان هر تصویر و کلیپی را در این تابلوها به نمایش گذاشت.

تابلوهای تبلیغاتی دیگری هستند که هر چند ارزش فراوانی دارند اما در صورتی که بخواهید این تابلوها را تغییر کاربری دهید باید تغییراتی به صورت فیزیکی بر روی تابلو انجام دهید.تصویر بر روی این تابلوها به صورت چاپی یا پرسی انجام می شود.تابلو چلنیوم و تابلو فلکسی از این نوع تابلوها هستند.در صورتی که تابلو چلنیوم و تابلو فلکسی دست دوم خریداری کنید ابتدا باید تکلیف خود را با طرح قبلی روی تابلو مشخص کنید.در صورتی که شغل شما و مالک قبلی این تابلوها در یک دسته باشد و با طرح تابلو مشکلی نداشته باشید به راحتی می توانید با ایجاد تغییرات اندک در تابلوتبلیغاتی از آن استفاده کنید.در غیر اینصورت باید تغییرات کلی در تابلو انجام دهید.

 جدا از اینکه می توان از تابلوتبلیغاتی های دست دوم برای امور تبلیغاتی استفاده کرد ،این تابلوها دارای سازه های آهنی ارزشمندی هستند.از این سازه ها می توان در تولید تابلوهای تبلیغاتی نو نیز به کار گرفته شوند.(البته به شرط اعلام این موضوع به مشتری و ارائه قیمت پایین تر)

 

 تولید تابلو چلنیوم

 

 

ساخت و تولید تابلو چلنیوم تفاوت عمده با تولید تابلو ال ای دی دارد.تابلوهای ال ای دی به راحتی و با سرهم کردن چندین قطعه آماده می شوند.افراد با دریافت آموزش کافی  توانایی تولید تابلو ال ای را خواهند داشت.در واقع پروسه تولید تابلو ال ای دی مونتاژ تعدادی قطعه است.اما این قضیه در مورد تابلو چلنیوم متفاوت است .در تولید تابلو چلنیوم ،تولید کننده هر بار باید طرح و شکل جدیدی از تابلو را تولید کند.

تابلو چلنیوم ساختار پیچیده و خاصی دارد.ساخت تابلو چلنیوم در گذشته به صورت دستی  انجام می شده است.اما در حال حاضر با ارتقاع سطح کیفیت تابلوچلنیوم و ایجاد رقابت و وجود تجهیزات پیشرفته در تولید این تابلوها ،تولید صفرتاصدی تابلو چلنیوم به صورت دستی مقرون به صرفه نیست و کیفیت لازم را نیز نخواهد داشت.به دلیل ساختار پیچیده و تجهیزات گران قیمت مورد نیاز در تولید تابلو چلنیوم ،افراد و مجموعه های معدودی قادر به تولید تابلو چلنیوم هستند.از این رو تولیدکنندگان تابلو چلنیوم در کشور به تعداد انگشتان دست می باشند.فروشندگان تابلو چلنیوم ،سفارش را از مشتریان دریافت کرده و به تولید کننده تابلو چلنیوم ارائه می دهند.در نهایت پس از تولید تابلو چلینیوم ،تابلو را از تولیدکننده دریافت کرده و به مشتری می فروشند.

tablocheleniumnokmedadi 13

با جستجوی کلمه تابلو چلنیوم تعداد زیادی وب سایت خواهد دید که در زمینه تابلو چلنیوم فعالیت دارند؛در حقیقت تعدادی معدودی از این وب سایتها تولید کننده واقعی تابلو چلنیوم است.مجموعه تابلوسازی مکاترونیک نیز یکی از این تولید کنندگان می باشد.ما خدمات تولید تابلوچلنیوم به صورت تکی و عمده وبرای همکاران و مشتریان را انجام می دهیم.

مادربردهای سری جديد لينسن

مادربردهای لينسن یا A8  ازسری  مادربردهای تلويزيون شهری آن لاین می باشند. در واقع اگر شما می خواهید که تلويزيون شهری شما قابلیت پخش آن لاین فیلم را داشته باشد حتما مادربرد تلويزيونتان باید از نوع لينسن يا A8 باشد در غیر اينصورت قابليت پخش آن لاین را نخواهید داشت.مرکز توليد و پخش مکاترونیک سری جدیدی از مادربردهای A8  با قابلیت های جدید را به بازار عرضه کرده است جهت دریافت جزئيات محصول با شماره های ذکر شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

دوستان نصاب جهت دريافت قیمت همکاری با مدیریت مرکز آقای مهندس احمدی به صورت مستقیم تماس حاصل نمايند.

_________________________________________________________________

 فروش تابلو چلنیوم در تهران

فروش تابلو چلنیوم در تهران ،با تحویل رایگان در محل و قیمت مناسب توسط تابلوسازی مکاترونیک .ما با طراحی تابلوهایی بی نظیر و با کیفیت جذب مشتریان شما را تضمین می کنیم.تابلوهای چلنیوم با کیفیت های بی نظیر و با دوام را از تابلوسازی مکاترونیک بخواهید.تابلوهای چلنیوم تابلوسازی مکاترونیک در طرح های مختلف ،مقاومت بالا و زیبایی چشم نواز تولید می شوند.شما می توانید صدها نمونه کار تابلوچلنیوم را در سایت و یا صفحه اینستاگرام ما مشاهده نمایید.تهران به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای تابلوهای چلنیوم می باشد .ما با درک این امر و توجه به ذوق و سلیقه مخاطبین خود در این کلانشهر اقدام به تولید بهترین تابلوهای چلنیوم موجود در کشور نموده و در شهر تهران ارائه می دهیم.تابلوسازی مکاترونیک معتبرترین مرکز تابلوسازی در تهران می باشد که نمونه کارهای بسیاری برای بزرگترین شرکتها و سازمان ها در تهران انجام داده است.

مشتریان عزیز در تهران به دلیل نزدیکی به محل تابلوسازی مکاترونیک می توانند به راحتی طور مستقیم و حضوری از محل این مرکز تابلوسازی دیدن کرده و محصولات خود را انتخاب کنند.تابلوسازی مکاترونیک شرایط ويژه ای را برای مشتریان خود در تهران در نظر گرفته است .در این میان تابلوهای چلنیوم بیشترین تخفیف و بهترین شرایط فروش را دارند.

بهترین طرح و کیفیت را از ما بخواهید.

تابلوهای چلنیوم برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

تابلو چلنیوم در گذشته  بیشتر برای کسب و کارهایی فانتزی و تزئینی نظیر تالارهای عروسی ،سالن های زیبایی و .. مورد استفاده قرار می گرفت.با گذشت و زمان استفاده از نور در تابلوهای چلنیوم این تابلوهای در طیف وسیعتری از کسب و کارها مورد استفاده قرار گرفتند.

ساخت تابلو چلنیوم راهنمای اتاق

وقتی سخن از تابلو های چلنیوم به میان می آید بسیاری از افراد تابلوهای بزرگ تبلیغاتی را به یاد می آروند .اما تابلوهای چلنیوم استفاده های دیگری نیز دارند .یکی از موارد استفاده از تابلو چلنیوم در ابعاد کوچک تر ،ساخت تابلوهای راهنمایی برای ادارات و سازمان ها می باشد.این تابلوهای راهنما بر روی سردر بیرونی اتاق ها و واحدها در ادارت نصب می شوند و کارکرد اتاق را معرفی می کنند.اندازه این تابلوها معمولا 20*30  سانتیمیتر یا اندکی کوچک تر و بزرگتر هستند.البته در این مورد می توان تابلوهای فلزی و چاپ فلزی نیز استفاده کرد.اما استفاده از تابلو چلنیوم در این موارد می تواند زیبایی تابلو راهنما را دو چندان کند.

استفاده از تابلو چلنیوم به عنوان راهنمای طبقات و اتاق ها معمولا در مکان ها و ادارت و شرکت های لوکس استفاده می شود.مکان هایی نظیر دفاتر سیاسی و دولتی،شرکت های مطرح و بزرگ ،سازمان هایی نظیر صدا و سیما و... به کرات از این تابلوها استفاده می کنند.

در این مجموعه طراحی و تولید وفروش تابلو چلنیوم راهنمای ادارات،تابلو راهنمای مسیر،تابلو های آوی و تابلوهای راهنمای ساختمان انجام می شود.

 نصب تابلو حروف برجسته

حروف برجسته به دلیل وزن زیادی که دارند باید با پیچ و مهره به دیوار ،یا کامپوزیت یا چوب وصل شوند.استفاده از چسب برای نگهداری حروف برجسته بر روی سطوح ذکر شده اصلا توصیه نمی شود و استفاده از چسب هرگز اطمینان بخش نخواهد بود.البته در موارد خاص و تنها اگر سطح مورد نظر شیشه باشد میتوان با چسب دوقلو حروف  را بر روی شیشه نصب کرد.درلایه زیرین تابلوهای حروف برجسته pvc وجود دارد که ابتدا باید آن را با پیچ به کامپوزیت یا چوب وصل کرد و پس از آن باید روی دیوار رول پلاک شود .پس از این کار طلق و چلنیوم روی pvc بسته می شود.در صورتی که در تابلو چلنیوم از روشنایی استفاده شده باشد اگر تابلو چوب و یا کامپوزیت داشته باشد و پشت تابلو خالی باشد ،pvc توسط مته سوراخ کرده و با عبور دادن سیم برق و متصل کردن سیم ها به هم و در نهایت متصل کردن رشته سیم های به منبع تغذیه 12 ولت تمام smd ها روشن می شوند.

tablocheleniumnokmedadi 7

در تصویر زیر حروف چلنیوم تولید شده توسط تابلوسازی مکاترونیک برای یک فروشگاه لپ تاپ  را مشاهده می کنید.

در مورد حروف فلزی کار کمی راحت تر است.در کنار هر حرف فلزی جای کوچکی برای پیچ تعبیه شده است .در صورتی که محل نصب بر روی دیوار باشد از رول پلاک برای بستن حروف بر روی دیوار استفاده می شود.در صورتی که لازم باشد حروف بر روی چوب یا کامپوزیت نصب شود از پیچ چوب یا نوک مته ای استفاده می شود.

tabloravanled14001002 103

tabloravanled14001002 108

 

tabloravanled14001002 107

هنگام نصب حروف برجسته باید بسیار دقت کرد.حروف باید به صورت کاملا محکم و مطمئن نصب شود تا هم امکان افتادن وجود نداشته باشد و هم کج نشود.تعداد پیچ های به کار رفته در نصب حروف نیز مهم است.بسته به سایز و اندازه حروف از سه به بالا پیچ استفاده می شود.

 تابلو چلنیوم استیل طلایی

 cheleniumandledadvertisingpanel

تابلوهای چلنیوم استیل طلایی از جمله تابلوهایی هست که علاقه مندان و طرفداران بسیاری دارد.در این نوع تابلوها از رنگ طلایی به عنوان رنگ اصلی در نوشتار و اشکال استفاده می شود.رنگ زمینه تابلوهای چلنیوم طلایی معمولا سفید مات ،نقره ای یا قهوه ای کم رنگ می باشد.این تابلوها به دلیل استفاده از رنگ روشن طلایی در آن ،وضوح بالایی دارند .زیبایی رنگ طلایی این تابلوها در برابر تابش نور دو چندان می شود.استفاده از تکنیک های نورپردازی در این تابلوها باعث زیبایی خیره کننده و جذابیت بسیار بالای این تابلوها می شود.

از تابلوهای چلنیوم استیل برای نامگذاری ساختمان های مسکونی و اداری نیز بسیار استفاده می شود.

استفاده از سایر رنگ ها در تابلوهای چلنیوم طلایی

ما همواره به مشتریانی که سفارش خرید تابلوچلنیوم طلایی می دهند سفارش می کنیم که در میان نوشتار طلایی این تابلوها از رنگ های روشن دیگری نظیر رنگ قرمز روشن نیز استفاده شود.استفاده از رنگ های روشن نظیر قرمز در ساختار طلایی این تابلو ها زیبایی حیرت انگیز به این تابلوها می دهد.

تابلوهای چلنیوم استیل طلایی برای کسب و کارهایی نظیر طلا فروشی ،آرایشگاه ،گالری ،فروشگاه لوازم آنتیک و دکوری و... بسیار مناسب می باشند.ما با فروش تابلو چلنیوم استیل در خدمت مشتریان خاص خود هستیم.

تابلو لاس وگاسی

تابلو لاس وگاس یا تابلو لاس وگاسی تابلو تبلیغاتی شناخته شده و آشنا در میان تابلوسازان است.این تابلوها با حروف استیل ساخته می شوند.در وسط حروف این نوع تابلوها حفره هایی ساخته می شود که درون این حفره ها لامپ های 120 ولتی قرار می گیرند.با استفاده از سیم بندی مخصوص این لامپ ها به صورت چشمک زن در می آیند و با زمان بندی های مختلف روشن و خاموش می شوند.ساخت و پیدایش این تابلوها از شهر لاس وگاس آمریکا بوده است.در حال حاضر نیز در شهر لاس وگاس آمریکا تعداد بسیار زیادی از این تابلوها می توان دید.از این رو این تابلوها را با نام تابلوهای لاس وگاسی می شنایند.

 تلویزیون شهری دست دوم

تلویزیون شهری را شاید بتوان گران قیمت ترین نوع تابلو تبلیغاتی دانست.تلویزیون های شهری از اندازه 1 متر یا کوچک تر ،تا دهها متر موجود هستند.از تلویزیون شهری در زمینه های تبلیغاتی و آموزشی استفاده می شود.هر چند اغلب کاربرد تلویزیون های شهری کاربرد تبلیغاتی و تجاری است ولی در تلویزیون های شهری کوچک استفاده آموزشی نیز بسیار به چشم می خورد.

تلویزیون شهری از جمله تابلوهایی هست که بیشترین افزایش قیمت را در سالهای اخیر را داشته است.افزایش سرسام آور قیمت دلار در سال های اخیر و محدود شدن واردات برخی قطعات الکترونیکی از مهم ترین دلایل افزایش قیمت تلویزیون های شهری بوده است.در این شرایط بسیاری از مجموعه ها به خرید تابلوهای تبلیغاتی دیگر نظیر تابلو فلکسی روی آورده اند.ولی اهمیت و قابلیتهای تلویزیون شهری و تاثیر آن بر مخاطب را هرگز نمی توان  کتمان کرد.تلویزیون های شهری با قابلیت پخش فیلم ها و تصاویر با وضوح و کیفیت بالا و با افکت های خاص تاثیر بی نظیری بر روی مخاطب می گذارد که شاید در هیچ یک از تابلوهای تبلیغاتی مانندی نداشته باشد.

با وجود قیمت بالا تلویزیون های شهری هنوزهم طرفداران و علاقه مندان خود را دارد.بسیاری از افرادی که تا به حال از تلویزیون شهری استفاده می کرده اند و اهمیت و ارزش آن را می دانند حاضر نیستند به راحتی آن را با تابلوی دیگر جایگزین کنند.در این میان استفاده کنندگان از تلویزیون شهری نیاز به سرویس و گاها تعمیر تلویزیون شهری دارند؟پس با شرایط فعلی چه باید کرد؟

بهترین و به صرفه ترین گزینه برای بسیاری از استفاده کنندگان تلویزیون شهری این هست که در صورت بروز مشکل برای تلویزیون شهری و نیاز به قطعات جدید ،از قطعات کارکرده و دست دوم سالم درتلویزیون شهری استفاده کنند.همچنین شرکت ها می توانند به صورت اشتراکی از تلویزیون های شهری استفاده کنند.به این صورت که چند شرکت اقدام به خریدو نصب یک تلویزیون شهری نموده و تبلیغات خود را به صورت نوبتی در سطح شهر در تلویزیون به نمایش بگذارند.

ارتباط با مجموعه ای که در زمینه تلویزیون شهری خدمات مناسب و خوبی ارائه دهد برای استفاده کنندگان از تلویزوین شهری بسیار مهم است .مجموعه مکاترونیک سالهاست که در زمینه تلویزیون شهری فعالیت دارد.این مجموعه توانایی ساخت صفرتاصدی تلویزیون شهری را دارا می باشد.مجموعه مکاترونیک تعداد بسیار زیادی قطعات استوک و در حد نو تلویزیون شهری را در انبارهای خود دارد و در صورت نیاز مشتریان حاضر است این قطعات را همراه گارانتی یک سال به عرضه و نصب نماید.

 ساخت تابلو چلنیوم با طرح کارت ویزیت

یکی از مدل های زیبایی که می توان در تولید تابلو چلنیوم استفاده کرد ساخت تابلو با طرح کارت ویزیت است.به این صورت که شما تابلو چلنیوم سفارشی خود را دقیقا شبیه کارت ویزیت خود طراحی کنید.شما می توانید کلیه علائم و وسایل تبلیغاتی خود را با هم ست کنید و مجموعه ای هماهنگ و بسیار جذاب ایجاد کنید.در نظر داشته باشید که طراحی دقیق تر و جذاب احترام به سلیقه و نظر مشتری است و قطعا مشتری این موضوع را درخواهد یافت.تولید و فروش تابلو چلنیوم با طرح کارت ویزیت در این مجموعه انجام می شود.

اجاره تابلو چلنیوم

 cheleniumadvertisingpanels

برخی کسب و کارهای موقت که تنها برای چند روز فعالیت دارند می توانند اقدام به اجاره تابلو تبلیغاتی از جمله تابلو چلنیوم نمایند.البته به شرطی که بر روی تابلو چلنیوم تنها مشخصات عمومی کسب و کار ذکر شده باشد و مشخصاتی نظیر آدرس و شماره تلفن کسب و کار قبلی درج نشده باشد.اجاره تابلو تبلیغاتی معمولا در نمایشگاههای مختلف که به صورت چند روزه برگزار می شود انجم می گیرد.

 رنگ های مورد استفاده در تابلوهای چلنیوم

استفاده از رنگ های مناسب در تابلوهای چلنیوم و دیگر تابلوهای تبلیغاتی اهمیت بالایی دارد.تلفیق رنگ های مناسب و طراحی زیبا می تواند توجه مخاطبان شما را جمع کند و تصویری به یاد ماندنی از کسب و کار شما در ذهن مخاطب ایجاد کنند.

استفاده از نورپردازی در تابلوهای چلنیومی دست طراحان را برای استفاده بیشتر از رنگ ها بازتر گذاشته است.طراحان تابلو چلنیوم به راحتی می توانند با استفاده از رنگ ها در طراحی و نورپردازی بر روی ذهن و تصمیم مخاطب تاثیرگذار باشند.رنگ ها باید با هم متناسب باشند و کلیتی زیبا و با مفهوم را منتقل کنند.به یاد داشته باشید که هدف نهایی جلب مخاطب است. این مخاطب است که نسبت به تابلو شما واکنس نشان خواهد داد.پس باید در انتخاب طرح و رنگ های تابلو حتما با چند نفر در این مورد مشورت کنید و نظرات آنها را جویا شوید.همچنین برخی تابلوها در مکان هایی نصب می شوند که تنها در معرض دید افراد و صنوف خاصی هستند.از این رو تابلوها را باید با سلیقه این افراد طراحی کنید.در انتخاب رنگ مناسب برای تابلو چلنیوم شناخت سبک و نوع حرفه مورد نظر نیز اهمیت زیادی دارد.

ساخت تابلو چلنیوم در ابعاد بسیار بزرگ

تولید تابلوهای چلنیوم بسیار بزرگ کاری بسیار پیچیده ،زمان بر و مهم است که هر مجموعه تابلوسازی قادر به انجام آن نمی باشد.در زمینه تابلوسازی هرچقدر تابلو گران قیمت تر و بزرگ تر باشد نیاز هست که انجام آن به مجموعه قدرتمندتر و قوی تر سپرده شود.مجموعه تابلوسازی مکاتروینک قادر به تولید تابلو چلنیوم در ابعاد بسیار بزرگ و عظیم می باشد.تولید تابلو های چلنیوم عظیم نیاز به دارا بودن مکان بزرگ،تجهیزات کافی و مناسب و سرمایه زیادی دارد.این تابلوها وزن نسبتا زیادی نیز دارند و باید توسط جرثقیل حمل و نقل شوند.به دلیل قیمت بالای این تابلوها ،تابلوسازی در تولید و نصب این تابلوها باید دقت بیشتری به خرج دهد.به خصوص زمانی که در این تابلوها از روشنایی و برق استفاده شود حساسیت امر بیشتر می شود.

____________________________________________________________

نسل جدید تابلوهای چلنیوم

در نسل جدید تابلو چلنیوم از امکانات نوپردازی به صورت حرفه ای استفاده شده است.در این تابلو ها از بردها و چیپ های جدید و پیشرفته استفاده می شود.این تابلو ها قادر به نمایش تصاویر بسیار با کیفیت می باشند.

____________________________________________________________

ساخت تابلو تبلیغاتی  برای همکاران

صنعت تابلوسازی صنعت شناخته شده و بزرگی است.هزاران نفر در این صنعت مشغول فعالیت هستند.این صنعت نیز مانند سایر صنایع عامل و بخش های بسیار مختلفی دارد.افراد بنا بر توانایی و  نحوه کارخود در هریک از بخش های مختلف این صنعت فعالیت دارند.مهم ترین فعالین صنعت تابلوسازی تولید کنندگان تابلو هستند.در صورتی که تولید کننده ای نباشد چیزی برای فروش و عرضه نیز نخواهد بود.با این حال افراد بسیاری نیز درحوزه بازاریابی و فروش تابلو فعالیت دارند.بسیاری از فروشندگان تابلو خود را به عنوان تولید کننده تابلو به مشتری معرفی می کنند.این افراد سفارش و درخواست مشتری را دریافت کرده و به مجموعه های تابلوساز ارجاع می دهند.مجموعه های تابلوسازی نیز سفارش تابلو را انجام داده و تحویل می دهند.

tabloravanled.com 1399 projects 70

تابلو چلنیومی که مشاهده می کنید با سفارش یکی از همکاران نصاب تابلو تولید شده است.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک همکاری بسیار خوبی با همکاران و بازاریابان عرصه تابلو تبلیغاتی دارد.ارائه قیمت های همکاری مهم ترین گزینه ای هست که برای همکاران فروشنده و بازاریاب در نظر گرفته می شود.

____________________________________________________________

پیش نمایش نرم افزاری تابلو تبلیغاتی در محل شما

گاهی مشتری نیاز دارد که پیش نمایشی از نحوه قرار گرفتن تابلو تبلیغاتی در محل خود را مشاهده کند.این امر توسط نرم افزارهای مختلف قابل انجام است.به این صورت که از محل قدیمی تصویری گرفته می شود .این تصویر توسط نرم افزارهایی از جمله 3dmax ،autocat یا  مایا ویرایش شده و تابلو تبلیغاتی مورد نظر مشتری به تصویر اضافه می شود.در این روش می توان انواع مختلف تابلو تبلیغاتی ،رنگ های مختلف و نحوه قرار گرفتن تابلو در محل را به صورت های مختلف به مشتری نمایش داد.مشتری به راحتی می تواند انوع تابلو ها را در تصویر محل خود مشاهده کند و بهترین تابلو از لحاظ طرح و رنگ را برای خود انتخاب کند.در این میان استفاده از طرح های سه بعدی می تواند بهترین راهنما برای انتخاب مناسب مشتری باشد.

مجموعه تابلو سازی مکاترونیک از این روش برای راهنمایی مشتریان و انتخاب طرح و شکل مناسب تابلو برای مشتری استفاده می کند.

____________________________________________________________

قیمت گزاری تابلو تبلیغاتی

برخی مواقع مشتریان تقاضای قیمت گزاری برای تابلو تبلیغاتی خاصی دارند .این شرایط اغلب زمانی اتفاق می افتد که اشخاص یا شرکت ها قصد تحویل محل شرکت یا مغازه و فروشگاه را به شخص جدید را دارند.برای مثال شخصی یا شرکتی برای مدتی در محل حضور داشته و اقدام به ساخت تابلوتبلیغاتی نموده است و حال قصد جابه جایی دارد و ترجیح می دهد که تابلو تبلیغاتی را به مشتری جدید بفروشید.در این شرایط نیاز به قیمت گذاری تابلو می باشد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک در صورت نیاز این قبیل مشتریان در محل حضور یافته و در قبال دریافت حق الزحمه اقدام به ارائه قیمت کارشناسی می نماید.

____________________________________________________________

فروش تابلو چلنیوم دست دوم

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک فروش تابلوهای تبلیغاتی دست دوم را انجام  می دهد.در میان تابلوهای دست دوم خرید و فروش  تابلوهای روان ال ای دی و تلویزیون شهری به مراتب ساده تر از سایر تابلوهای تبلیغاتی است.زیرا در این تابلوها متن و تصاویر اختصاصی بر روی تابلو حک نشده است و همه چیز به صورت برنامه نرم افزاری است.

طرح تابلوهای چلنیوم به صورت حروف برجسته و حکاکی می باشد .از این رو تابلوساز برای استفاده مجدد از تابلو چلنیوم بایستی حروف و تصاویر حک شده قبلی را از روی تابلو برداشته و حروف و تصاویر جدید را بر روی تابلو قرار دهد.در واقع در مورد تابلوهای چلنیوم ابتدا تابلو دست دوم خریداری می شود .سپس اصلاحات مورد نیاز بر روی تابلو انجام می شود و درنهایت تابلو فروخته می شود.در امر فروش تابلو های روان ال ای دی و تلویزیون شهری دست دوم در صورت درخواست مشتری تابلو به سرعت تحویل مشتری می گردد ولی در تابلو چلنیوم ابتدا مشتری باید طرح و متن مورد نیاز خود را مشخص کند سپس بعد از اعمال تغییرات تابلو به مشتری تحویل می گردد.

____________________________________________________________

تابلو حروف برجسته

طراحی و ساخت حروف و جملات برجسته از زیر مجموعه های تابلوسازی چلنیومی می باشد.عبارتها و حروف برجسته غالبا توسط چلنیوم ساخته و پیاده سازی می شوند.در ساخت و نوشتن حروف برجسته عبارتهایی مانند نام فروشگاه یا مجموعه،برند،جملات مختلف و... با حروف چلنیوم ساخته شده و در مکان مشحصی نصب می شود.حروف برجسته معمولا بر روی سطح چلنیومی یا فلزی که توسط تابلوساز آماده و در محل نصب شده است نصب می شود.در مواردی نیز که استفاده از حروف برجسته جنبه اطلاع رسانی دارد حروف بدون سطح پشت زمینه فلزی ،به صورت مستقیم بر روی دیوار یا محل مورد نظر نصب می شود.

طراح حروف چلنیومی می تواند با طراحی ها خلاقانه زیبایی و تاثیرگذار کار خود را دو چندان کنند.برای مثال حروف چلنیومی می توانند به صورت خط نستعلیق تولید شوند و یا به جای اینکه حروف به صورت افقی پشت سر هم باشند به صورت عمودی و از بالا به پایین قرار داشته باشند.استفاده از روشنایی و نور زیبایی و جذابیت حروف برجسته را بیشتری می کند.برای مثال برخی تابلوسازان در دورتادور حروف برجسته با نورپردازی کادری زیبا و جذاب ایجاد می کنند.همچنین می توان دورتادور حروف از نوارهای نورانی جهت روشنایی استفاده کرد که با انجام این کار تابلویی منحصربه فرد و زیبا خواهید داشت.

در واقع حروف برجسته در کنار اینکه کاربرد تبلیغاتی دارند می توانند کاربرد اطلاع رسانی نیز داشته باشند.برای مثال بسیار دیده شده است که در سازمان ها ،ادارات و ساختمان های برای نامگذاری و نوشتن شماره اتاق ها از حروف برجسته استفاده می کنند.در زیر حروف چلنیوم نصب شده بر روی درب ورودی یک ساختمان را می بینید که نام ساختمان در آن درج شده است.

برخی از حروف چلنیوم پرفروش را در زیر ذکر می کنیم.

حروف استیل

حرفو استیل طلایی

حروف نئون پلاستیک

chelenium talaei

در زیر یک عبارت حروف برجسته چلنیومی را مشاهده می کنید که برای یکی از مشتری های خوبمان نصب شده است.همانطور که ملاحظه می کنید در این کار از حروف برجسته بدون پشت زمینه استفاده شده است.

یکی از عبارتهایی در این روش تابلوسازی مانند سایر انواع تابلوسازی از روشنایی می توان استفاده کرد. که این امر موجب جلوه و زیبایی دوچندان تابلو می شود.

مشتریان این نوع تابلو ها معمولا آموزشگاها ،مساجد،فروشگاههای بزرگ و کوچک ،آرایشگاهها،نمایشگاهها،مراکز هنری ،مراکز درمانی و .... می باشند.البته هیچ محدودیتی برای کسب و کارها در زمینه استفاده از این تابلوها وجود ندارد.

برای ایجاد روشنایی جذاب تر در تابلوهای حروف برجسته می توان بخش هایی از تابلو حروف برجسته مثلا لبه بیرونی تابلو را با تکنیک های خاصی روشن کرد .

____________________________________________________________

ایده های نو در تولید تابلو چلنیوم

یکی از موارد یکه در خلق یک تابلو چلنیوم زیبا و جذاب بسیار مهم است استفاده و کمک گرفتن از ایده های نو و خلاقانه است.ایده های نو در کنار تجهیزات مناسب و تجربه بالا می توان کاری بسیار چشم گیر و جذاب خلق کند.در واقع تابلو فلکسی به دلیل ساختار خاصی خود قابلیت به کارگیری ایده ها و اشکال مختلف تابلو را دارد.تابلو ساز با تجربه می داند که یک ایده خوب در خلق تابلو می تواند به خلق یک شاهکار تبلیغاتی منجر شود.از این رو تولید کنندگان تابلو چلنیوم هرگز نباید در ساخت تابلو های تبلیغاتی به خصوص تابلو چلنیوم شتاب زده و بدون تفکر عمل نمایند و با صرف دقت و وقت کافی سعی در تولید کاری ارزشمد نمایند.طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی جدا از اینکه صنعتی مهم محسوب می شود می تواند هنری جذاب و زیبا باشد.

استفاده از دستگاهها و تجهیزات مدرن در تولید تابلو نیز می تواند به نوعی در سرعت و کیفیت تابلو موثر باشد.استفاده از این تجهیزات به دلیل اینکه سرعت انجام کار را افزایش می دهند راه را برای تفکر بیشتر و انجام روش های خلاقانه در تولید تابلو هموارتر می کنند.یکی از مواردی که در زمینه تولید و ساخت تابلو چلنیومی باب شده است استفاده از دستگاه جهت خم کاری و ایجاد اشکال در چلنیوم است.استفاده از این روش سرعت ساخت تابلو را افزایش می دهد و باعثصرفه جویی در زمان و انرژی می شود.البته هنوز هم بسیاری از تابلوسازان به صورت دستی اقدام به تولید تابلو می کنند.

دقت داشته باشید که در زمینه تبلیغات تنها دیده شدن کافی نیست.مهم این هست که شما تصویری به یاد ماندی و ماندگار از خود در ذهن مخاطب ایجاد کنید.ممکن است شما روزانه تبلیغات بسیار زیادی از افراد و شرکت های مختلف ببینید ولی به دلایلی ذهنیت خوبی نسبت به این شرکت ها و افراد نداشته باشید.درست است که شرکت ها و مجموعه ها ممکن است به دلایل مختلف به نوعی ذهنیت بدی برای مخاطبان ایجاد کنند.اما جدا از رفع این موانع که توسط مجموعه باید انجام شود  از تبلیغات نیز می توان برای پوشش این حفره و بهبود وجهه شرکت استفاده کرد.یکی از مواردی که در کنار تبلیغات می توان انجام داد این هست که شما می توانید در کنار امر تبلیغات خدمات و سرویس نیز به مشتری ارائه دهید.برای مثال در تابلوهای تبلیغاتی می توانید در کنار تبلیغات محصولاتتان ساعت و تاریخ روز را نیز در تابلو به نمایش بگذارید.

____________________________________________________________

ساخت لوگو با چلنیوم

لولگو یکی از مهمترین نمادهای یک شرکت و کسب و کار محسوب می شود .اکثر شرکت ها در بدو تاسیس اقدام به طراحی لوگوی برای خود می نمایند.لوگوها معمولا بر روی کارت ویزیت و تراکت های شرکت و همچنین بر روی وب سایت و کلیه روش های ارتباطی یک شرکت درج می شوند.یکی از کارهایی که اخیرا مورد توجه شرکت ها قرار گرفته است این هست که توسط تجهیزاتی نظیر چلنیوم اقدام به ساخت لوگو در ابعاد بزرگ می کنند و در داخل شرکت نصب می کنند.این امر به شرکت رنگ و بوی تجاری تر می دهد و تبلیغاتی هوشمندانه و جذاب می باشد.ساخت لوگو برجسته با استیل نیز رواج بسیار زیادی دارد.

مجموعه تابلوسازی مکاترونیک به صورت ويژه اقدام به طراحی لوگوی کسب و کار شما توسط چلنیوم می نماید.

________________________________________________________________________

تابلوسازی مکاترونیک تولید کننده و فروشنده تابلوچلنیوم می باشد.تابلوهای چلنیوم تولید شده در این مرکز تابلوسازی، از بهترین کیفیت ممکن برخوردارند.طراحی های انجام شده بر روی این تابلو به صورت بسیار زیبا و دقیق و با کوچکترین جزئیات انجام می شود.کلیه طرح ها تابلو چلنیوم به وسیله نرم افزارهای پیشرفته طراحی تابلو چلنیوم طراحی می شود.این مرکز در کنار فروش تابلو چلنیوم خدمات تعمیر تابلوچلنیوم را نیز انجام  می دهد.برای خرید تابلو چلنیوم مورد علاقه خود می

توانید طرح های مورد نظر خود را به ما بدهید و در کمترین زمان ممکن تابلو چلنیوم خود را دریافت کنید و یا از بین هزاران  تصویر نمونه کار تابلو چلنیوم ما طرح تابلوی خود را انتخاب نمایید و در کمترین زمان ممکن تابلو خود را دریافت نمایید.

تابلوسازی مکاترونیک تابلوهای چلنیوم را با مناسب ترین قیمت به فروش می رساند.لازم است بدانید کلیه مراحل تولید تابلوهای چلنیوم تابلوسازی مکاترونیک در همین مرکز انجام می شود از این رو این مرکز تابلوهای چلنیوم را با قیمت کف بازار و با قیمت تولید به فروش می رساند.همچنین سایر خدمات نظیرنصب و تعمیر تابلو چلنیوم در کمترین زمان ممکن انجام  می شود.با خرید تابلو چلنیوم از تابلوسازی مکاترونیک می توانید از قیمت های مناسب ،خدمات نصب و تعمیر رایگان ما بهره مند شوید .قیمت های تابلو چلنیوم این مرکز را حتما با سایر مراکز تابلوسای مقایسه کنید.این مرکز قبل از تحویل تابلو چلنیوم کلیه نکات مربوط به حفظ و نگهداری و کار با تابلو چلنیوم و همچنین مدیدریت و تنظیمات تابلو را به مشتریان عزیز آموزش می دهد.

مرکز تابلوسازی تهران مشتری های بسیاری از سراسر کشور برای خرید تابلو چلنیوم دارد و در بیشتر شهرهای بزرگ و کوچک پروژه های نصب تابلو چلنیوم انجام داده است.با توجه به این که مشتریان از سایر شهرها برای خرید تابلو مراجعه می کنند و با درنظر گرفتن بعد مسافت و سختی کار برای انجام پروژه ها در شهرهای مختلف ،مشتریان بایستی بهترین محصول و بابهترین کیفیت ممکن را خریداری کنند.

ما با در نظر گرفتن همه موارد و جنبه های فنی و اقتصادی تابلویی با بهترین کیفیت و کارایی را برای شما عزیزان طراحی می کنیم.با خرید از این مرکز هیچ گونه نگرانی در زمینه کارایی تابلو نخواهید داشت.

مطالب مرتبط

تابلو چلنیوم

تابلو فلکسی

تابلو تبلیغاتی

ساعت مسجدی

تابلو ال ای دی

تعمیر تابلو

تعمیر تابلو

نصاب تابلو

 

 

 

کلمات کلیدی

-انواع تابلو چلنیوم

-تابلو چلنیوم با روشنایی

-تابلو چلنیوم دست‌دوم

-فروش تابلو چلنیوم

-قیمت تابلو چلنیوم

-خرید تابلو چلنیوم

فروش تابلو چلنیوم

-ساخت تابلو چلنیوم

-تابلو چلنیوم استیل

-تابلوسازی چلنیوم

-تابلو تبلیغاتی چلنیوم


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.