قیمت تابلو تبلیغاتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که مشتریان در مورد تابلوهای تبلیغاتی دارند سؤال در مورد قیمت تابلوهای تبلیغاتی است. برخی مشتریان به‌محض مراجعه یا تماس با تابلوسازها سؤال می‌کنند که قیمت تابلو تبلیغاتی چقدر است؟ درحالی‌که محاسبه قیمت تابلوهای تبلیغاتی بسته به نوع تابلو، اندازه و تکنولوژی مورداستفاده در تابلو متغیر است. برای محاسبه قیمت تابلوهای تبلیغاتی مشتری ابتدا بایستی جنس و اندازه تابلو تبلیغاتی موردنظر خود را انتخاب کرده و درنهایت اقدام به برآورد هزینه وقیمت نماید.

در کل رنج قیمت‌ها در انواع تابلوهای تبلیغاتی بسیار متفاوت است. یک تابلو تبلیغاتی با اندازه مشخص ممکن است 10 میلیون تومان قیمت داشته باشد و تابلویی دیگر با همان اندازه اما با تکنولوژی متفاوت ممکن است تا 100 میلیون تومان قیمت داشته باشد. پس هنگام خرید تابلو صبور باشید و نیازها و امکانات خود را به‌صورت دقیق بیان کنید تا تابلوساز بتواند قیمت دقیق یا حدودی از محصول موردنیاز به شما ارائه دهد.


مقالات و مطالب تابلوسازی

خبرنامه

با تابلوسازی مکاترونیک همراه باشید.

در صنعت تابلوسازی علاوه براینکه شرکت تابلوساز باید بهترین محصولات را از لحاظ کیفیت و کارایی تولید کند باید به صورت پایه ای با اصول و روش های بازاریابی آشنا باشد زیرا که تابلوسازی خود امری تبلیغاتی محصوب می شود و زیرمجموعه ای از صنعت تبلیغات است.ما علاوه بر ساخت تابلوهایی با کیفیت و بی نقص برای مشتریان ارزشمند خود همواره در هنگام خرید مشتری مشاوره هایی درزمینه  استفاده بهینه و حداکثری از تابلوتبلیغاتی  در امر بازاریابی و جذب مشتریان جدید به مشتریان خود ارائه می دهیم.